Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: Popcorn Hour A-200

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Pokud si někdo dovezl už tohoto fešáka Popcorn Hour A-200, nechť se podělí o dojmy a upozorní na slabiny.
    V Česku je zatím hrubě předražen a zatím asi nedostupný.
    http://www.popcornhour.com/onlinesto...option=catalog
    http://www.hdprehravace.cz/dvico-tvix-cz/

Zvukový výstup paráda
    Audio Pass-Through:
    DTS, DTS-HD HR, DTS-HD MA
    Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD

Co ale znamená Simple BD navigace ve srovnání s Full BD navigace ???
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Popcorn_Hour_A_200.jpg 
Zobrazení: 299 
Velikost: 164.3 KB 
ID: 5242   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: A-200_back.jpg 
Zobrazení: 335 
Velikost: 35.4 KB 
ID: 5243  
    Odpovídat lze po přihlášení

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

To si ho ještě nikdo neobjednal přímo od zdroje?

Nováček Avatar uživatele Silver
    Registrace
    Oct 2009

ale jo urcite ho nekdo uz ma dovezenyho, ale ostatne i na foru acomp.cz o A-200 se temer nic nepise. tak bud jsou lidi tak spokojeni ze neni co rozebirat a nebo si ho koupili jen lide, kteri jiz predtim meli A-110/A-100 a tedy jiz vse znaji.

urcite A-200 je vykonejsi a lepsi nez A-110 /pamet, procesor, cip, software/ a taky firmware je vyladenejsi a bez vetsich chyb. Jedine co mne mrzi je to ze je A-200 z plastu a ma aktivni vetracek (tedy vetsi hluk nez z A-110 a navic design A-110 (kov) se mi libi moc.

ani acomp jeste A-200 neprodava, asi ceka na prvni dodavky. Cena je bohuzel vetsi, ale s tim nic nenadelame. Ja kdybych si A-200 chtel koupit, prodam svou A-110 za 4000kc... takze pro mne to nebude tak velky balik penez za A-200

kazdopadne o koupi A-200 budu uvazovat v okamziku kdy behem tohoto roku ci pristiho si koupi gigabitovy router... jinak to pro mne zatim nema smysl... kazdopadne A-200 se mi celkove libi

Je tu občas Avatar uživatele mila001
    Registrace
    Dec 2008

Taky by mě o něm zajímalo jak jsou s nim spokojeni ale jelikož mimo BR je vše stejné jako u C-200 tak by to mělo být bez výraznějších chyb.Cena je ovšem o dost větší než venku(179 dolarů) to ale neni nic novýho.

Registrace
    Oct 2009

no defakto mas pravdu, A-200 bude jiste co se tyce ovladani a funkcnosti velice podobna A-110/C-200. co se tyce ceny. tak k zahranicni cene jeste pripocti postovne+clo+dan a vyjde ti castka blizko 5000kc. ale mozna se mylim

Registrace
    Dec 2008

Je pravda že naši dodavatelé si to umí vždy zdůvodnit proč je to tady vždy dražší než v okolních zemích.Pak se ale nemohou divit že si to lidi radši objednávaj ze zahraničí.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od mila001 Zobrazit příspěvek
    Je pravda že naši dodavatelé si to umí vždy zdůvodnit proč je to tady vždy dražší než v okolních zemích.Pak se ale nemohou divit že si to lidi radši objednávaj ze zahraničí.
    Ja tiez nemusim rozne predrazene vyrobky, ale nemusim ani ludi, ktori nadavaju na vsetko okolo seba a ani si neoveria stav.

Pri vsetkej ucte voci tebe (nepoznam ta, nechcem nikoho urazat): nech sa paci, objednaj si PCH A200 priamo z online shopu vyrobcu: 179$ + 48$ (doprava Czech republic)=227$ * 19,15 (valuty prodej 27.2.2010 mesec.cz)= 4347 CZK. Individualny dovoz ta potom vyjde cca to iste, co stoji PCH A200 aj v Cechach (acomp, 4590 CZK). Rozdiel cca 250 CZK
    Samozrejme, bez DPH - za to snad nechces vinit dovozcu, predajcu...

Pri individualnom dovoze na Slovensko je cena 179$+32$ = 211$ = cca 160€. Cena na Slovensku je cca 151€ bez DPH (pixmania.sk 27.2.2010). Rozdiel takmer 10€ v prospech dovozcu...

Mohol by som sa dalej rozpisovat o cenotvorbe - nechce sa mi, nechcem vyvolavat flame mimo temu.

Jednoducho: kazdy ma na vyber. Kupit tu, kupit tam, nadavat na toho, nadavat na hentoho...

K teme:
    O PCH A200 rozmyslam, ako o svojej buducej kupe. Rozmyslal som aj o individualnom nakupe, avsak finalna cena 179,9€ (s DPH a 2r slovenskou zarukou) tu na Slovensku mi pride stale ferova oproti 160€ individualneho dovozu. A to este nemam ani sajnu, ako je to zo zdanenim, ci preclenim takehoto zariadenia pri ind. dovoze na Slovensko.

Registrace
    Dec 2008

Tak já mám naopak jiné zkušenosti ať již objednávka z Německa,Anglie,Polska.Jednalo se o různé nákupy TV,pračka,kávovar,hifi a vše bylo minimálně o 3tis.levnější jen je potřeba se trochu podívat.Záruka je stejná jako u nás a pokud je to značka která má u nás zastoupení vyřizuje se u nás.

Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od mila001 Zobrazit příspěvek
    Tak já mám naopak jiné zkušenosti ať již objednávka z Německa,Anglie,Polska.Jednalo se o různé nákupy TV,pračka,kávovar,hifi a vše bylo minimálně o 3tis.levnější jen je potřeba se trochu podívat.Záruka je stejná jako u nás a pokud je to značka která má u nás zastoupení vyřizuje se u nás.
    tak zrovna ten A-200 v polsku stoji kolem 880 - 900 zlotych coz je jiz stejne jako u nas v CR. samozrejme ze nektere zbozi v zahranici je mozne koupit celkem levneji nez u nas. ja nakupuji potraviny a benzin v polsku bezne a vse tam je levnejsi. elektronika taky.

co se tyce A-200 a nakupu z shopu http://www.popcornhour.com tak dle mne to neni tak vyhodne. A-200 je posilana z Ciny. Navic vysledna cena 227USD - plati se z toho nemale CLO a navic DPH 20% z castky 227USD. s DPH je to 272USD (5230kc) a to je cena bez CLA. tedy uz tato cena je stejna (podobna) jak v obchodech v CR.

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Silver Zobrazit příspěvek
    co se tyce A-200 a nakupu z shopu http://www.popcornhour.com tak dle mne to neni tak vyhodne. A-200 je posilana z Ciny. Navic vysledna cena 227USD - plati se z toho nemale CLO a navic DPH 20% z castky 227USD. s DPH je to 272USD (5230kc) a to je cena bez CLA. tedy uz tato cena je stejna (podobna) jak v obchodech v CR.
    Takhle to není. Bezcelní dovoz je do 150 Euro (tuším vyjma tabáku, alkoholu a ještě nějakých pár blbinek) tenhle limit se poměrně složitě transformuje na dolarový, jsou tam nějaké na určité období formálně vyhlašované kursy pro účely celního řízení a podobně, nedávno to dělalo cca 212 USD, nyní pokud to ještě platí 204 USD, tak magická hranice 200 USD bude asi reálná. Takže pokud celní hodnota zboží (=prakticky doložená cena fakturou, platebním dokladem, uvedená v celním prohlášení) je v limitu, neplatí se clo (to nebývá velké, řekl bych mezi 4-5%) a výrobek nepodléhá celnímu řízení. Podstatné je, že když výrobek nepodléhá celnímu řízení, nevyměřuje se ani DPH při dovozu. Jakmile se ale hranice přešvihne, platí se DPH i ze připočítaných nákladů na dopravu. Takže pokud si dovezeš jeden kousek v balíku, žádné clo a DPH vzhledem k prodejní ceně v USD neplatíš. Hasi tak.

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2009

Pořád žádné osobní zkušenosti? Nepříliš lichotivá rezence už vyšla na MPC clubu,ale zřejmě vycházeli ze staršího FW.
    Zajímalo by mě konkrétně srovnání s Xtreamer.
    Připojené soubory Připojené soubory

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2009

hodne skarede zarizeni

Je tu občas
    Registrace
    Sep 2009

Citace Původně odesláno od peatro Zobrazit příspěvek
    hodne skarede zarizeni
    Na vzhledu až tak nezáleží - design neurazí,ale ani nenadchne. Mě spíš zajímá hlučnost ventilátoru,když už je řeč o designu.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Od pondelka ho mám doma...zatiaľ spokojnosť. Trošku mrzí dizajn, ktorý je skutočne úbohý a niečo tak škaredé som už dávno nevidel . Ventilátor je tiež dosť počuť, pokiaľ je v miestnosti ticho, pri prehrávaní videí a hudby ho neregistrujem. Mal som aj Xtreamer aj napriek spomenutým "estetickým" nedostatkom PCH A-200 by som nemenil. A-200 je oveľa živší, má príjemnejšie uživateľské prostredie a čo je pre mňa najdôležitejšie ... funkčné HD audio.
    Skúšal som demo Blu ray od Dolby - True HD, Dolby Digital + púšťa do recievera bez problémov. Mám to vyskúšané aj pri Blu ray Metallica - DTS HD MA takisto na jednotku. Na zahraničných fórach som sa síce stretol s reakciami, že HD audio nefunguje ako by malo, ale pokiaľ je back up Blu ray v bmdv štruktúre nie je problém. Môj záver - zatiaľ jednotka!
    Naposledy upraveno uživatelem astrix: 10-03-2010 v 11:07

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

uff toto je, ale velmi hnusne zariadenie, najhnusnejsi design zo vsetkych - nechapem ako to moze niekto kupit, ved tieto funkcie maju aj ine zariadenia a aspon vyzeraju aspon trosku normalne a nie ako waflovac, ktory niekto zabudol v obyvacke .ked uz silou mocou popcorn tak radsej c 200.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Popcorn Hour A-300 ???
    Od xrenda v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-04-2013, 18:07
  2. Popcorn hour NMT A-110
    Od ninak1 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 579
    Poslední příspěvek: 28-10-2010, 12:48
  3. Popcorn Hour A-200