Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Uvítal/a byste možnost tvorby vlastního programového balíku od společnosti CS Link?

husky14 (34)|24.1.2010 23:51
  • Ano, tuto službu vítám, nechci platit za programy, které nevyužiji
  • Ne, chci mít maximální počet programů bez ohledu na cenu.
  • Ne, o placené programy nestojím.
  • Ne, satelitní TV vysílání nepřijímám.

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu TV Freak v pravém sloupci.
Pitomec (10211)|28.1.2010 11:07
Částečná volba už tam je - mých 6
selvo (7)|28.1.2010 11:20
Jednoznačně bych byl pro vybrat si ty programy,které mi něco dají,budou mě bavit a nebudu platit zbytečně ty,na které se nebudu dívat.Každý program by měl svoji cenu,vybet,zaplať a koukej,Ale myslím si,že to zatím není technicky možné.
Pytkin (7947)|28.1.2010 11:24
cs link umoznuje si predoplatit aj jednotlive programy .. ja myslim ze celkom to maju dobre vymyslene .. lepsie ako skylink ..
BOBA (590)|29.1.2010 09:06
Už delší dobu mi vadí na Freaku různé anketní otázky. Už jsem se párkrát chystal napsat něco peprného, ale vždy jsem to smáznul. Přijde mi ovšem "zcestné" ( to co je v uvozovkách si doplňte tím nejsprotším slovem co znáte) dát do anketní otázky možnost č.4 "Ne, satelitní TV vysílání nepřijímám". Pokud nemám satelit nebo o něm neuvažuji, tak se k tomu nemám co vyjadřovat.
husky14 (34)|29.1.2010 10:27
[quote=BOBA;263004]Už delší dobu mi vadí na Freaku různé anketní otázky. Už jsem se párkrát chystal napsat něco peprného, ale vždy jsem to smáznul. Přijde mi ovšem "zcestné" ( to co je v uvozovkách si doplňte tím nejsprotším slovem co znáte) dát do anketní otázky možnost č.4 "Ne, satelitní TV vysílání nepřijímám". Pokud nemám satelit nebo o něm neuvažuji, tak se k tomu nemám co vyjadřovat.[/quote]1. Jj, tohle je hrozně jednoduchý.... ale když to tam nenapíšu, tak 100% přijde další a bude mi tu vypisovat cosi peprného o "zcestném" a o tom, že ON satelit nemá a neuvažuje o něm a proč v anketě chybí tahle možnost, že nemá jak hlasovat.... už jsem několikrát zažil. Nejsi tu sám a většinou lidem v anketách možnosti spíš chybí.

2. K anketě není potřeba se nijak vyjadřovat, stačí zaškrtnout jednu z možností, pokud k tomu nemám co říct (v tom je kouzlo anket).
dave_lister (14)|30.1.2010 13:41
V anketě mi chybí dotaz.
"Ne, nemám zájem přijímat PLACENÉ programy v tak mizerné kvalitě." Za kterou provozovatel nemůže, pouze přejímá, ale přesto ji nabízí. Uspokojí tím pouze majitele malých CRT úhlopříček.
Nemůžu za to, že dnes nekoupím jinou TV než placku a ty placené mazanice stojí za prd a předčí je kvalitou programy v základní nabídce a tudíž zadarmo. A to mám ještě lidsky zobrzující PDP Panasonic v rozlišení 720p(marketingově HD ready). Lepší HD cestou se vydal Skylink. Už dnes se dají pořídit HD přijímače od 3 500(FG ariva). Na přepínání klientům CSlinku stačí.Za tu cenu jsem měl Czechlink kartu a pak ještě sprostě musel doplácet za programy, dnes již v základní nabídce.
Přijímače zlevňují, tv jiné na trhu nejsou.CSlink by měl zvážit rozhodnutí vydat se pouze cestou nabízení placených SD programů. I kdyby museli navýšit cenu služeb, viz poučení z platformy rumunů a jejich digitv.
Pitomec (10211)|30.1.2010 17:43
A co za HD ten Skylink vlastně nabízí? Novu HD? Tu má i CS Link (stejně jako ČT HD) a stejně je to u té Novy HD skoro všechno upscaling z SD. Pak má Nova Sport HD, tam to platí o tom upscalingu snad ještě víc a Eurosport HD. Následuje Filmbox HD, kde člověk v jednom týdnu shlídne všechno, co dávají celý rok a pak Discovery HD a History HD, přičemž to Discovery HD je v angličtině, takže pro celou řadu lidí o ničem. O Bebe HD a Brava HD se ani nebavit, takže tím výčet končí a osobně bych za to těch 350Kč/měsíc nedal.
dave_lister (14)|30.1.2010 19:25
Nedávej 350.Mluvím hlavně o pay tv a kvalitě. To, že Nova ČT a ČT HD většinu upscaluje je jiná věc, je to v základě nabídky a postupně pořady rozšiřují. Nova HD je bonus pro předplatile HD plus, kteří nemají Novu HD aktivovanou v základu.Já mám radši Discovery HD, History v HD, občas ESP HD a Brava HD. Jsou to placené a HDTV. Skoro to naplňuje moje zájmy. Nemusím jak magor přepínat to, co nezajímá. Je to skoro jako mých šest, co mě baví a ještě ve slušné kvalitě. Mazanice Sport1, Sport 5 a další převzaté paskvily v pay tv mě na placce nebaví. Stejně nejvíc řvou sportovní úchylové, spokojenost, že mají sport, je jedno v jaké patlanici a je ho hodně. Jak říkám, jakou kvalitu dostanou na vstupu, takovou prezentují. 5let zpátky by mě to jěště zajímalo. Dnes, kdy jsem byl nucen koupit placku, platit za to nebudu.Mám Multi HD a jsem spokojen. Jazyková negramotnost národa je jedna věc, kulturní degenerace z estrád a la Nova druhá. A pardon kazit dětem oči odpíráním programu v HD je další hnus. Kdo nemá čas se jim věnovat, má možnost je posadit před kvalitní tv. Věc názoru.
Je tu ještě JÚPÍSI a ROUMUNI. Vše v "digitální kvalitě", takže Skylinku díky, že se snaží digitální kvalitu držet na vysoké úrovni, krom většiny převzatých paskvilů. C´est tout.