Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dvě videa v jednu chvíli Premiere Pro CS4

smith82 (14)|24.1.2010 13:47
Dobrý den,

rád bych se Vás někoho zeptal na možnost přehráti dvou videi v jednu chvíli pomocí Premiery.
Mám importovány dvě videa. A teď bych rád, aby v levé části běželo to prvni video a v pravé části to druhé video. Myslel jsem si, že to půjde udělat přes ty jednotlivé stopy v timeline,ale nepřišel jsem na to. Poradíte mi někdo? Předem děkuji
BEPE (539)|24.1.2010 14:24
Máš-li na mysli aby současně běžel jeden klip v okně source a jiný v okně program, tak to nejde. Potřebuješ-li však opravdu sledovat oba klipy současně a případně mezi nimi přepínat, tak na to je režim multikam, kde lze zobrazit současně až 4 klipy. Ale záleží co máš na mysli, z tvého dotazu to jednoznačně nevyplývá :-)
MAKcz (205)|24.1.2010 20:21
[quote=smith82;261935]Dobrý den,

rád bych se Vás někoho zeptal na možnost přehráti dvou videi v jednu chvíli pomocí Premiery.
Mám importovány dvě videa. A teď bych rád, aby v levé části běželo to prvni video a v pravé části to druhé video. Myslel jsem si, že to půjde udělat přes ty jednotlivé stopy v timeline,ale nepřišel jsem na to. Poradíte mi někdo? Předem děkuji[/quote]

Hod si do VIDEO1 klip A a do VIDEO2 klip B oba zacinaj tedy v case 00:00:00
pak na jednom z nich klikni RM - SHOW CLIP FRAMES - MOTION - POSITION a SCALE ... pak si klikni na tab EDIT CONTROLS a pak do vlastniho klipu a scalni si ho a posun kam potrebujes a to same uydelej s druhym klipe,. Mas pak oba najednou na stejne obrazovce

;)
BEPE (539)|25.1.2010 11:54
No řekl bych, že to má smysl pro zobrazení Picture to Picture, ale pokud jde smith82 o tohle potom jo.