Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vylepseni Multi HD

mph1 (689)|24.1.2010 12:55
aneb Je-li treba zvysit prodej HD baliku, pridame SD kanaly.

Z novinek Skylink, 14.1.2010:

Dne 15. 1. 2010 bude do programové nabídky Skylinku zařazen program DokuCS.
...
Od počátku vysílání bude program DokuCS poskytován jako bezplatný bonus všem předplatitelům cenově zvýhodněného balíčku MULTI HD, který obsahuje 20 programů ve standardním a 6 programů ve vysokém rozlišení obrazu.


Hezky darek k 900tis prodanych karet. Tomu rikam vitezstvi obchodu nad rozumem 9-)
MONYS (460)|24.1.2010 13:34
Bohužel počáteční vidina kvalitních HD pr. se skutečně vytrácí ,viz.např FILMBOX HD ta jejich kvalita nekvalita někdy posunutého zvuku občas vůbec neexitujícího čs dab.je vskutku odrazující. Jen tak dál at nám přibývají abonenti jsou to telata ty vše snesou.
vivid.sk (11472)|24.1.2010 16:06
čs dabing nech si nechaju.

(samozrejme, idealna moznost je 2 stopy originalna/dabovana v DD - tak ako to davaju povacsinou a pripadne originalne/prelozene titulky. Takto by vyhoveli vsetkym a kazdy by si zvolil kombinaciu, ktora mu vyhovuje)
jarino1978 (8045)|26.1.2010 07:50
inak DOKU CS bude myslím vcelku dobrá voľba. Ale každému sa nedá vyhovieť.
Pitomec (10211)|28.1.2010 13:02
Typický Skylink - když Multi HD nikdo nechce (čemuž se ani nelze moc divit), tak se snaží si dopomoct takovou blbostí jakou je SD kanál v MPEG-4 :-k
Mářa (22)|10.2.2010 15:07
[quote=Pitomec;262783]Typický Skylink - když Multi HD nikdo nechce (čemuž se ani nelze moc divit), tak se snaží si dopomoct takovou blbostí jakou je SD kanál v MPEG-4 :-k[/quote]

A proč Mutli HD jako nikdo nechce?Právě do toho jsem chtěl jít,že mi to připad výhodny.Připlatit si stovku a mít ke spoustě programů z balíčku multi ještě programi HD.
geronimoh (2327)|10.2.2010 17:49
Filmbox HD mě sklamal tím, že za dva měsíce, co jsem ho měl, opakovali pořád dokola tak 20 filmů, možná 25, víc ne a to se chlubí , že mají v databázi asi 1500 filmů. Líbilo se mi History HD - skvělé dokumenty. Discovery HD nebylo česky a ani obsah podle mě nic moc. MelodyZen HD zrušili, škoda. Brava HDTV nic pro mě. Nejsem ani sportovní fanda, takže NOVA SPORT HD a EUROSPORT HD sem moc nesledoval. Ale ten History Channel HD mě bude chybět. Ještě, že jsem něco nahrál do zásoby.
Pitomec (10211)|11.2.2010 20:03
[quote=Mářa;265489]A proč Mutli HD jako nikdo nechce?Právě do toho jsem chtěl jít,že mi to připad výhodny.Připlatit si stovku a mít ke spoustě programů z balíčku multi ještě programi HD.[/quote]
Ona to není stovka, ale 2 - Multi je za 250Kč/měsíc a Multi HD (tj. Multi+HD programy) za 454Kč/měsíc. A o ničem proto, že ten HD balík nic kloudnýho nenabízí a navíc některé údajné HD programy v něm vysílají převážně upscalovaný signál z SD (Nova Sport).
geronimoh (2327)|11.2.2010 20:14
NOVA Sport - ač jsem na ni moc nekoukal, tak obraz opravdu nic moc.
Mářa (22)|11.2.2010 20:18
[quote=Pitomec;265726]Ona to není stovka, ale 2 - Multi je za 250Kč/měsíc a Multi HD (tj. Multi+HD programy) za 454Kč/měsíc. A o ničem proto, že ten HD balík nic kloudnýho nenabízí a navíc některé údajné HD programy v něm vysílají převážně upscalovaný signál z SD (Nova Sport).[/quote]

Mě jde především o Eurosport HD jelikož se věnuji silniční cyklistice tak od jaro do podzimu se u mě žhaví i několik hodin deně Eurosport (Giro,TdF apdo) a než dávat 350,- za samotný HD programi bez programů v balíčku multi,tak to raději 450,- za Multi i HD programi v jednom.Ale na Skylinku je zase dobrý že to je bez závasků,když to nějakej čas nebudu chtít,tak to prostě nezaplatím...
Pitomec (10211)|11.2.2010 20:27
Pak to pro tebe smysl samozřejmě má 8-)
vahač.x (30)|12.2.2010 09:01
MultiHD mám předplaceno. O Multi se nikde příliš nediskutuje - pokud jde o HD - vyhovují mně Eurosport HD, History HD, popř. NovaSport HD :) - ostatní v balíku není úplně OK.

[COLOR=blue]Discovery HD[/COLOR] - anglicky s holandskými titulky 9-) - to fakt není nic moc - navíc nesleduji ani SD verzi tohoto programu - nenašel jsem na něm nic zajímavého (ale to je samozřejmě subjektivní...)

[COLOR=blue]Brava HDTV[/COLOR] - vážná hudba (především opera, balet...) - tak tudy taky cesta nevede - rád si občas poslechnu dobrou hudbu (i vážnou), ale na tuto stanici se nedívám (vážnou hudbu raději do sluchátek bez obrazu)

[COLOR=blue]BeBeTV HD[/COLOR] - byla v promo akci - naprosto nesmyslný program pro uživatele - naopak velmi výhodný pro providera \\/ (samozřejmě pro malé děti asi někdy sledovatelný - ale podle mně úplně stačí v SD)

[COLOR=blue]MyZenTV HD[/COLOR] - obrázky ze světa s relaxační hudbou - opět poměrně nesmyslný program - krásné obrázky to ano ;) - ale když chci relax vetšinou nechci čučet na bednu (celý den čumím na monitor...)

[COLOR=blue]Filmbox HD[/COLOR] - pro mně velké zklamání :-(( - očekával jsem opravdu "filmový" kanál - s aktuálnější nabídkou (jasně - chápu úplné novinky tam být nemohou - to by bylo o jiné ceně...), tady jsou však filmy, které příliš nezaujmou (čest výjimkám) a jsou skutečně opakovány "do zblbnutí" (stejně tak i na SD verzi).

[COLOR=blue]DokuCS[/COLOR] - je SD v MPEG4 - nehodnotím - párkrát mně tam něco zaujalo, ale vzhledem k tomu, že se jedná zatím o test a není k dispozici program ani EPG nelze si vybrat předem a náhodně se nemusím trefit zrovna na to co by mně zajímalo.