Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nahravani jednoho programu se soucasnym sledovanim jineho

mfh (9)|23.1.2010 21:03
Zdravim,

omlouvam se, jestli je tento dotaz prilis primitivni, ale bohuzel, vubec se v problematice digitalni TV apod. nevyznam, tak se radsi ptam.

Situace se ma nasledovne: Je starsi analogova TV, k te je pripojenej HDD rekorder Sony s DVB-T tunerem, pri nahravani jednoho programu nelze sledovat jiny, predpokladam, ze je to tim, ze je k dispozici pouze jeden tuner ?

Tak, potrebuju to nejak resit, takze predpokladam, ze bude potreba koupit novou TV s digitalnim tunerem ?

Potrebuju si ale jenom overit par veci, nez pujdu nakupovat :)


1.) v mistnosti je pochopitelne jen jedna antenni zasuvka, potrebuji pripojit DVD i TV soucasne, lze to resit nejakou rozdvojkou ?

2.) jsou nejaka zasadni uskali v takovem zapojeni ? Jde o to, aby to slo jednoduse ovladat.

3.) TV bych asi vybral nejakou plazmu, mohli byste mi doporucit nejakou dobrou znacku ? Jde hlavne o to, aby UI bylo co mozna nejvic user-friendly a zaroven bych uvital trochu rozsirenejsi funkce, kdyz na tom budu potrebovat neco nastavit nebo tak.


Pri vyberu rekorderu jsem si myslel, ze treba sony je dobra znacka, ale stve me treba, ze tam nejdou zvetsit titulky ktery jsou u filmu zvlast v souboru (.sub, .srt apod.) a treba i to, ze rekorder je vybaven USB a z flashky jdou pritom prehravat pouze fotky, tesil jsem se, ze si hodim na flashku par filmu a budu koukat a ono nic :) Takze tu TV bych radsi zkonzultoval s nekym, kdo se vic vyzna.

Predem diky za odpovedi.
Ivo Mašek (10205)|24.1.2010 10:19
[quote]
Situace se ma nasledovne: Je starsi analogova TV, k te je pripojenej HDD rekorder Sony s DVB-T tunerem, pri nahravani jednoho programu nelze sledovat jiny, predpokladam, ze je to tim, ze je k dispozici pouze jeden tuner ?
[/quote]
Potřebuješ dva tunery (a nemusí být zrovna v jedné krabici. mrkni sem:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=22683
mfh (9)|24.1.2010 18:49
ok, takze TV s vlastnim DVB-T tunerem to bude resit...