Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AVS script do TMPGenc

Pavel07 (70)|22.1.2010 20:16
Nevíte někdo, jak dostat AVS script do TMPGencoderu?
Jde otevřít AVS script s resize filtry a deinterlace v nějakém programu a následně to poslat do frame serveru?
ai (2993)|23.1.2010 15:41
Ja tomu moc nerozumim, TMPGencoder nenacita avs skripta co jsi zkousel?
Avisynth je vlastne frame server sam o sobe,

jestli TMPenc (nezkousel jsem) nenacte avs, mohl by nacist vdr, VirtualDub frame server, tedy avs (resize,deinterlace) nactes do VD a pak das export do vdr (VirtualDub frame server), vsecko najednou,

ja nerozumim co vlastne chces docilit, jakeho formatu je video, odkud a kam jde, nebo jestli ti jde i o ten skript, jak to napsat ...
Pavel07 (70)|23.1.2010 22:26
[quote=ai;261821]Ja tomu moc nerozumim, TMPGencoder nenacita avs skripta co jsi zkousel?
Avisynth je vlastne frame server sam o sobe,

jestli TMPenc (nezkousel jsem) nenacte avs, mohl by nacist vdr, VirtualDub frame server, tedy avs (resize,deinterlace) nactes do VD a pak das export do vdr (VirtualDub frame server), vsecko najednou,

ja nerozumim co vlastne chces docilit, jakeho formatu je video, odkud a kam jde, nebo jestli ti jde i o ten skript, jak to napsat ...[/quote]

Ctěl jsem dostat napsaný script do Tmpgencoderu, protože zatím jedině v tmpg encoderu využiju spursengine, bohužel jakýkoliv script, co jsem napsal mi tmpgencoder nenačetl. Ale už jsem nato přišel, stačilo napsat na poslední řádku scriptu ConvertToRGB24() a už to maká, script vypadá následovně

import("C:\Program Files (x86)\Winnydows\XviD4PSP5\dlls\AviSynth\functions\AudioFunctions.avs")
import("C:\Program Files (x86)\Winnydows\XviD4PSP5\dlls\AviSynth\functions\VideoFunctions.avs")
loadplugin("C:\Program Files (x86)\Winnydows\XviD4PSP5\dlls\AviSynth\plugins\NicAudio.dll")
loadplugin("C:\Program Files (x86)\Winnydows\XviD4PSP5\dlls\AviSynth\plugins\yadifmod.dll")
loadplugin("C:\Program Files (x86)\Winnydows\XviD4PSP5\dlls\AviSynth\plugins\nnedi.dll")

DirectShowSource("C:\00002.ts", fps=23.976, convertfps=true)

AutoYV12()
yadifmod(order=-1, field=-1, mode=0, edeint=nnedi())
Lanczos4Resize(1280, 720)
ConvertToRGB24()

YV12ku tmpg neskousne, ale jakmile to převedu na RGB24, je to ok
To samé platí i pro encoder Mainconcept Reference 1.6.1, jsem rád, že jsem nato konečně přišel.