Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zdroj signálu a Full HD

petrkupb (8)|22.1.2010 14:14
Už dlouho vybírám TV a dospěl jsem podle testu a recenzí k panasonicu TX- L37V10E. Ale už nezávisle na sobě mě ve dvou obchodech tvrdí že jestliže budu mít signál z kabelovky UPC nebo satelitu Skilink bude obraz horší než u televize řádově o 10000Kč levnější. Tak jsem z toho blbej. Plazmu nechci a ty levnější LCD mají dle testu horší pozorovací uhly nebo rozmazaný pohyb tak fakt nevím. Jeden prodejce u nás mi doporučil Toshibu 32RV685DG že jí prodávají a uplně stačí. Ale pomalu nikde není na ní recenze ani test . Poradte . Nevím taky jak rychle se bude vysílání v FullHD rozšiřovat abych třeba za 3-4 roky nelitoval. Jsem prostě ochotný dát za TV nějakých 25000Kč a je mi tvrzeno že když nebudu mít Full HD signál tak to bude horší než TV za 15000Kč ?!?!
geronimoh (2327)|22.1.2010 14:46
No já mám TOSHIBU 46RV555DG. Rozmazaný pohyb jsem zatím nezpozoroval. Horší pozorovací úhly jsou dané technologií LCD. Dívám se na ni ze 3,2m z různých míst v pokoji a obraz je stále steně dobrý. Pouze pokud by jsi se chtěl dívat ze strany, zezhora nebo zezdola, tak prosvítá podsvětlení. Víc si můžeš přečíst v tomto vláknu : https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=22483 . Jinak co se týká zn.TOSHIBA, tak můžu doporučit. Více ti může poradit uživatel "ezechiel1917".
Prodavači v obchodech jsou kapitola sama pro sebe. Divím se, že ti vůbec nabídli Toshibu. Většině známých a mě přímo nutili LG.