Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak vypalit DVD z nahravek v *.mpg bez zmeny bitratu?

zbysa (4)|18.1.2010 23:00
Zdravim,
chtel bych si vypalit nahravky z DVB-T, ktere jsou ve formatu MPEG-2, ale rad bych, aby byly vypaleny tak, jak jsou - bez zmeny kvality, protoze je jasne, ze kvalita se jakymkoliv prekodovanim nezlepsi, spis se zhorsi. Zatim jsem nenasel program, kterej to umi. Nepotrebuju ty klipy strihat, proste je chci vypalit tak, jak jsou a chtel bych tomu dat nejake jednoduche menu. Mate nejakej tip?

Diky moc,
Zbysa
StD (8612)|19.1.2010 07:30
Womble Mpeg Video Wizard DVD.
...kdyby jsi si předtím trochu prohledal toto forum, tak jsi o něm už našel stovky zmínek a nemusel jsi se zase po 1000. ptát na totéž. :((
TV77 (265)|19.1.2010 19:34
VideoRedo TVSuite
+ Automatizované vyhledání reklamy, střih
+ Široké možnosti nastavení parametrů výstupu
+ Poradí si jistými odchylkami od DVD-Video normy, volitelně provede např. zkrácení dlouhých GOPs
+ Editovatelné šablony menu
+ Zápis DVD formátu do: složka Video_ts, soubor .iso, přímo vypálení
- Nelze kombinovat materiál 4:3 s 16:9 na jednom DVD disku
- Placený software
Pavel_tempx2 (829)|20.1.2010 09:53
[quote=zbysa;261042]Zdravim,
chtel bych si vypalit nahravky z DVB-T, ktere jsou ve formatu MPEG-2, ale rad bych, aby byly vypaleny tak, jak jsou - bez zmeny kvality, protoze je jasne, ze kvalita se jakymkoliv prekodovanim nezlepsi, spis se zhorsi. Zatim jsem nenasel program, kterej to umi. Nepotrebuju ty klipy strihat, proste je chci vypalit tak, jak jsou a chtel bych tomu dat nejake jednoduche menu. Mate nejakej tip?

Diky moc,
Zbysa[/quote]

tak to je milión programů, stačí se podívat na stahuj.cz slunecnice.cz nebo na google, jinak tuším i Nero9 v placené verzi tohle umí

http://www.google.cz/search?hl=cs&source=hp&q=authoring+dvd&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=
zbysa (4)|21.1.2010 23:36
Diky za tipy a zaroven se omlouvam, ze jsem nehledal dukladneji.

Zbysa