Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony BDP-S360 - dálkový ovladač.

Jason Voorhees (48)|17.1.2010 21:35
Ahoj, pořídil sem si uvedený přehrávač, jehož součástí je dálkový ovladač RMT-B104P. Nevím jestli je to pouze moje slepota, nebo opravdu nemá tlačítko pro otevření mechaniky? Já vím, je to banalita, stejně k přehrávači vždy musím s diskem.. ale jsem zvyklý ze starého DVD přehrávače, že když dokoukám, něco dělám a ruší mi menu disku, tak dálkáčem prostě mechaniku otevřu. Nebo když je film bez menu, tak vložím disk do mechaniky a tu zavřu dálkáčem až se uvelebím na gauči. No a teď si lehnu a.. sakra, vstvej, musíš to zavřít :-)
Je nějaká alternativa ovladače s tlačítkem pro otevření/zavření mechaniky?
Marian21 (12)|22.1.2010 11:01
[quote=Jason Voorhees;260815]Ahoj, pořídil sem si uvedený přehrávač, jehož součástí je dálkový ovladač RMT-B104P. Nevím jestli je to pouze moje slepota, nebo opravdu nemá tlačítko pro otevření mechaniky? Já vím, je to banalita, stejně k přehrávači vždy musím s diskem.. ale jsem zvyklý ze starého DVD přehrávače, že když dokoukám, něco dělám a ruší mi menu disku, tak dálkáčem prostě mechaniku otevřu. Nebo když je film bez menu, tak vložím disk do mechaniky a tu zavřu dálkáčem až se uvelebím na gauči. No a teď si lehnu a.. sakra, vstvej, musíš to zavřít :-)
Je nějaká alternativa ovladače s tlačítkem pro otevření/zavření mechaniky?[/quote]
ano toto tlacidlo na tomto ovladaci skutocne chyba. Musis pouzivat tlacidlo na prehravaci. To je jedine minus co som sa docital na zahranicnych forach. Inac ako si spokojny s tymto prehravacom? Myslim obraz a tak. A este ten ventilator co je vzadu, tak asi po kolkych minutach pri prehravani sa zapne? Planujem tento model tiez kupit, tak by ma zaujimala tvoja skusenost s nim. Vdaka
Jason Voorhees (48)|22.1.2010 19:40
[quote=Marian21;261598]ano toto tlacidlo na tomto ovladaci skutocne chyba. Musis pouzivat tlacidlo na prehravaci. To je jedine minus co som sa docital na zahranicnych forach. Inac ako si spokojny s tymto prehravacom? Myslim obraz a tak. A este ten ventilator co je vzadu, tak asi po kolkych minutach pri prehravani sa zapne? Planujem tento model tiez kupit, tak by ma zaujimala tvoja skusenost s nim. Vdaka[/quote]

S přehrávačem jsem velice spokojený. Bez problémů plynulé načítá všechny disky, žádné trhání u přechodu scén a kapitol či jiné známé neduhy, obraz parádní. Srovnávat mohu jen s PS3, ale S360 vede. Abych řekl pravdu, tak vůbec nevím kdy se ventilátor zapne. Pravděpodobně je hodně tichý a nebo se mi ještě nezapl :-) Ale nikdy jsem jeho zapnutí nezaregistroval, leda že by běžel hned po zapnutí přehrávače. Ale pokud ano, je opravdu velmi tichý. Jediné co bych přehrávači vytkl je rychlost startu. U Sony už tradičně je vše o trošku čekání, ale tohle je opravdu dlouhé. Disk načte velmi rychle, ale než vůbec začne načítat... no ale dá se zvyknout si. Pak už jen to prokleté tlačítko :-)
Marian21 (12)|22.1.2010 20:10
[quote=Jason Voorhees;261706]S přehrávačem jsem velice spokojený. Bez problémů plynulé načítá všechny disky, žádné trhání u přechodu scén a kapitol či jiné známé neduhy, obraz parádní. Srovnávat mohu jen s PS3, ale S360 vede. Abych řekl pravdu, tak vůbec nevím kdy se ventilátor zapne. Pravděpodobně je hodně tichý a nebo se mi ještě nezapl :-) Ale nikdy jsem jeho zapnutí nezaregistroval, leda že by běžel hned po zapnutí přehrávače. Ale pokud ano, je opravdu velmi tichý. Jediné co bych přehrávači vytkl je rychlost startu. U Sony už tradičně je vše o trošku čekání, ale tohle je opravdu dlouhé. Disk načte velmi rychle, ale než vůbec začne načítat... no ale dá se zvyknout si. Pak už jen to prokleté tlačítko :-)[/quote]
mozno mi bude pasovat ovladac z DVD prehravaca Sony DVP-NS32, ktory mam doma a je na nom aj to tlacitko :-)
Doma mam BD Temny rytir, tak uz sa tesim az si to prehram :-)