Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LCD TV Samsung 2470HD a kterou kartu do CI slotu?

rafaelito (1)|17.1.2010 05:35
Dobrý den,

jsem v této oblasti úplný analfabet. Koupil jsem si LCD TV s interním tunerem a s CI slotem pro dekódovací karty.

Chtěl bych poradit vhodnou kartu pro sledování kódovaných programů a které programy s danou kartou chytím?

Jinak v domácnosti disponujeme kabelovou televizí Skylink. Lze nějakým způsobem dostat i skylink do mé TV za jedny peníze nebo je lepší koupit dekódovací kartu?

Děkuji

M.
beepee (46)|17.1.2010 13:53
Tenhle monitor nemá DVB-S (tedy satelitní) tuner, takže satelitní TV můžeš sledovat pouze pomocí připojení satelitního STB. Ten CI slot se dá použít zatím jen ke kabelovému tuneru (UPC), v terestrálním vysílání zatím u nás žádné kódované programy nejsou.
Pitomec (10211)|17.1.2010 15:34
[quote=rafaelito;260675]Dobrý den,

jsem v této oblasti úplný analfabet. Koupil jsem si LCD TV s interním tunerem a s CI slotem pro dekódovací karty.

Chtěl bych poradit vhodnou kartu pro sledování kódovaných programů a které programy s danou kartou chytím?

Jinak v domácnosti disponujeme kabelovou televizí Skylink. Lze nějakým způsobem dostat i skylink do mé TV za jedny peníze nebo je lepší koupit dekódovací kartu?

Děkuji

M.[/quote]
Kabelová televize Skylink neexistuje - existují různé kabelové televize a satelitní služba Skylink. Takže jak?
MAKcz (205)|18.1.2010 01:27
[quote=Pitomec;260744]Kabelová televize Skylink neexistuje - existují různé kabelové televize a satelitní služba Skylink. Takže jak?[/quote]

Neumis cist? Pan rika, ze je analfabet, takze ocivodne ma Skylink ze satu ;) Coz je ale blbe, pac to ta jeho sonka neumi a cl slot nevyuzije ;(