Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dvd-lab pro: přehrát vše

Janke (80)|16.1.2010 18:17
Mám dotázek když mám 5 krátkých filmů z rodinných oslav mám v menu odkaz na každý z nich a chtěl bych přidat i funkci přehrát vše. předopkládám že bude potřeba zadat nějakou proměnou na základě které se po skončení filmu rozhodne jestli se obraz vrátí do menu nebo bude pokračovat na další film, můžemi někdo prosím poradit ?
ai (2993)|16.1.2010 18:39
v tom programu je nejaky movie play list, v connection okne ho nekdo najdes (pravym mysou , add) a pak do takto vytvoreneho prazdneho seznamu das vsecky movies a na to das linku v menu
Pytkin (7947)|16.1.2010 20:17
da sa to spravit vela sposobmi .. jednak skriptom ako pises .. ze podla premennej by sa nakonci byt vratil do menu , alebo pokracoval .. v podstate si sprav premennu , ktora bude 1 alebo 0 , ak chces hrat vsetky .. a potom na konci filmu volas script , ktory otestuje tu premennu a podla toho sa vrati ..
dalsia moznost su playlisty .. neviem ako to ma lab .. ale vraj vychadza z maestra , tak tam si das vsketky filmy do jedneho movie a vytvoris playlisty .. 5 playlistov s jednym filmom .. a jeden playlist so vsetkymi za sebou .. a z menu zavolas len konkretny playlist ..
a podobne ..
Janke (80)|17.1.2010 08:26
Díky moc, zkusím play list, vypadá to nejjednodušeji, uvidíme co z toho vyleze :-)