Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WD TV LIVE - nefungující titulky přes NAS server

gulasovka (43)|13.1.2010 19:35
zakoupil jsem si WD TV LIVE k televizi, abych tahal z NAS serveru (NetGear ReadyNAS) filmy. Bohuzel ani aktualni verze oficialniho firmwaru 1.0.0.17 (tusim) neumoznuje zobrazovat filmy s titulky, nevite o nejakem reseni?
MAKcz (205)|13.1.2010 21:17
[quote=gulasovka;259984]zakoupil jsem si WD TV LIVE k televizi, abych tahal z NAS serveru (NetGear ReadyNAS) filmy. Bohuzel ani aktualni verze oficialniho firmwaru 1.0.0.17 (tusim) neumoznuje zobrazovat filmy s titulky, nevite o nejakem reseni?[/quote]

Moc tomu nerozumim, vzdyt pristup WDTV Live k nas je uplne stejny jako k normalni smbe na siti. Z te mi titulky WTTV Live hral uplne v pohode. Takze se mi to nejak nezda. Nejedes to nahodou po UPNP ?
gulasovka (43)|13.1.2010 21:38
[quote=MAKcz;260008]Moc tomu nerozumim, vzdyt pristup WDTV Live k nas je uplne stejny jako k normalni smbe na siti. Z te mi titulky WTTV Live hral uplne v pohode. Takze se mi to nejak nezda. Nejedes to nahodou po UPNP ?[/quote]

filmy z NAS na klasickem PC nebo NTB jedou normalne, ale pres WD TV LIVE se titulky nezobrazi
MAKcz (205)|14.1.2010 11:22
[quote=gulasovka;260014]filmy z NAS na klasickem PC nebo NTB jedou normalne, ale pres WD TV LIVE se titulky nezobrazi[/quote]

zopakuji dotaz ;) NEJEDS NAHODOU PO UPNP ?
Pokud se pripojis s WD TV LIVE na NASKU jako na beznej windows/samba share musi to jet, po UPNP by to asi nemuselo fungovat.
gulasovka (43)|14.1.2010 12:24
[quote=MAKcz;260090]zopakuji dotaz ;) NEJEDS NAHODOU PO UPNP ?
Pokud se pripojis s WD TV LIVE na NASKU jako na beznej windows/samba share musi to jet, po UPNP by to asi nemuselo fungovat.[/quote]

Zapojeni mam nasledujici
WDTV => UPNP zasuvka => switch => NAS

Divne je to ze pres NTB v zapojeni filmy jedou bez problemu
NTB => UPNP zasuvka => switch => NAS
ai (2993)|14.1.2010 14:20
Ja beru od zacatku, ze s titulkama jsou problemy pres sit u mych DVD,pres windows share mi nejdou titulky u DVD, ted nevim presne, tusim, ze nekdy mozna ano, ale kdyz je DVD prohnane Shrinkem zrejme urcite, nedoladene firmware, ma to velke mezery, je to pouze ztrata casu ...
gulasovka (43)|14.1.2010 14:39
[quote=ai;260119]Ja beru od zacatku, ze s titulkama jsou problemy pres sit u mych DVD,pres windows share mi nejdou titulky u DVD, ted nevim presne, tusim, ze nekdy mozna ano, ale kdyz je DVD prohnane Shrinkem zrejme urcite, nedoladene firmware, ma to velke mezery, je to pouze ztrata casu ...[/quote]

nepletme hrusky s jabkama

pres sit to slape (pres pc), ale ne pres WD TV LIVE
ai (2993)|14.1.2010 14:58
[quote=gulasovka;260124]nepletme hrusky s jabkama

pres sit to slape (pres pc), ale ne pres WD TV LIVE[/quote]

ale jo, ja myslim s WDTV, podle nazvu vlakna samozrejme u DVD, nejdou mi titulky u share network pod Windows XP (nekdy jdou tusim, nevim presne), WDTV-router-PC