Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic HDC-SD10

Houmi (4)|10.1.2010 20:12
http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=BAA_5342&pohled=vyrobky Chtěl bych se zeptat majitelů této kamery na jejich zkušenosti. Vlastním ji teprve krátce, tak bych potřeboval trochu poradit s nastavováním. Nedaří se mi např. udělat pěknou fotku. Snímek by měl být ve kvalitě 2Mp, ale fotky jsou jakoby mozaikové a neostré. Dále se mi nedaří natočit pěkný obraz v interieru. Jsem v tomto směru laik tak Vás prosím o pomoc..
Houmi (4)|12.1.2010 21:07
Poraďte mi prosím co udělat, aby při natáčení v interieru byl obraz pěkný a ne zrnitý? Co udělat aby byly fotky ostré? Jestli to tedy jde.. děkuji všem
Houmi (4)|14.1.2010 21:06
Tak z panasonicu mi odepsali, že tato kamera je stavěná především na videozáznam, takže s kvalitou statických snímků se nedá nic dělat.. :( Takže mě už jen trápí, jak nastavit kameru na co nejlepší záznam v interieru..???
Fricoolinek2 (675)|16.1.2010 00:56
[quote=Houmi;260195]Tak z panasonicu mi odepsali, že tato kamera je stavěná především na videozáznam, takže s kvalitou statických snímků se nedá nic dělat.. :( Takže mě už jen trápí, jak nastavit kameru na co nejlepší záznam v interieru..???[/quote]

Kup si 500 w halogen a sviť si s ním. ;-)
jarino1978 (8045)|16.1.2010 09:18
[quote=Houmi;259818]Poraďte mi prosím co udělat, aby při natáčení v interieru byl obraz pěkný a ne zrnitý? Co udělat aby byly fotky ostré? Jestli to tedy jde.. děkuji všem[/quote]

- no budeš si musieť vždy umelo vytvoriť ako tak vhodné podmienky na snímanie ( svetlosť ) v interiéry.
- alebo si kúpiť kvalitnejšiu kameru, ktorá nemá problém snímať bez šumu aj v low-light
Houmi (4)|16.1.2010 19:48
No tak mi odepsali z panasonicu, at si koupim dodatkové světlo.. :-( takže bez dobrých světelných podmínek mam peška..