Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zivotnost TV Kariet ??

MaTToS (23)|25.1.2005 19:09
Cim sa môze znicit TV Karta a co je pre nu najhorsie ?? Chcel by som sa tomu radsej vyhnut mam TV Kartu v podpise . Co sa vam takeho stalo z TV Kartou , a aka je asi jej zivotnost ?? A napiste aj nejake skusenosti z mojou TV Kartou hladanim som nic nenasiel .
Ivo Mašek (10205)|25.1.2005 19:20
Cim sa môze znicit TV Karta a co je pre nu najhorsie ??
Vyšším proudem na vstupu. Nebo zkratem na PCI - stačí krátkodobý zkrat na PC zdroji a vyšší proud můžeš mít všude.
MaTToS - v životě jsem to neslyšel. Nemám ani ve svém archivu.
MaTToS (23)|26.1.2005 15:28
No ja sa pytam vzhladom na to ze mi odisli v priebehu mesiaca dve MSI @nywhere master a teraz mam uz treti mesiac FLY TV Prime34/FM a cely cas bez problemov proste ta prva MSI nesla uz po troch dnoch WIN vypisoval ze zariadenie nie je mozne spustit tri dni isla !! A po reinstall WIN-u ju uz ani nenasiel zreklamovali hned vymenili za druhu a ta sla po zhruba mesiaci obcas z nicoho nic po dlhsom pozerani vypadaval signal ci co hovoril v reklamacke proste to bolo nepozeratelne . Tak mi dali tuto co mam a v pohode v PC som nic nemenil ani zdroj NIC !!!!! Ziadne upravy MSI od vtedy NEKUPUJEM !!!
Ivo Mašek (10205)|26.1.2005 15:39
A "nejiskří" ti konec kabelu od anteny, kterou dáváš do tv karty ?
Milosbb (889)|26.1.2005 16:54
Tuto TV kartu (Fly TV Prime 34) mam uz viac ako rok a slape na 100 %.Som s nou spokojny,teda az na ten original soft,ktory uz od zaciatku ani nepouzivam.
Dufam,ze este par rokov bude slapat.Nemam dovod ju menit.
V12 (12)|16.2.2005 07:12
Ja mam AimsLab VideoHighway Extreme 98, kupoval som ju v roku 1998 a zatial slape uplne bez problemov. Vyrobca uz davno zanikol, povodne ovladace na XP nechodia, existuju nastastie alternativne, takisto aj aplikacie, takze je to vsetko OK.