Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 9 z 27 PrvníPrvní ... 789101119 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 396

Téma: Jakou interní TV kartu?

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Dnes už dostaneš spíše tak Pinnacle 100i, nebo z výběhových modelů PCTV Stereo XE.
    Nejlépe uděláš, když si za nějakou 1 tisícovku koupíš PCTV Pro "Second Hand" a vyčkáš věcí příštích...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Mafuk
    Registrace
    May 2005

Chtěl bych si pořídit TV kartu do PC pro sledování tv, grabování z TV, VHS aj. analogových signálů. TV signál mám k dyspozici je z klasické antény a to ještě žádná sláva. Máte nějaký tip na kartu která si poradí i se špatným signálem. Moje konfigurace PC PIV 2,4GHz, 512MB RAM, Nvidia FX5200 128MB.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Máte nějaký tip na kartu která si poradí i se špatným signálem
    Neexistuje taková. Televizní karty jsou na přijímaný signál citlivé - více, jak TV.

Registrace
    May 2005

Znáte kartu Prolink play TV Pro Ultra? Tuto kartu mám teď (zapoměl jsem to napsat do předchozího příspěvku) a obraz není ideální, ale na dívání stačí a dokonce mám pocit, že většina šumu je způsobena přepočtem do Full screnu. Bohužel tuto kartu lze použít jen s orig. SW a ten je k ničemu. Na sledování TV ovšem stačí. Zkoušel jsem jiný SW, ale karta má nějaký nestandartní čip, takže většina funkcí nejede. Ukládá video jen nekomprimovaně (1hod cca 80GB), takže naprosto o ničem.
    Pokud tuto kartu znáte, tak by jste snad již mohl poradit co by mělo lepší citlivost na signál a bylo vyhovující. Děkuji a omlouvám se za neúplnost dotazu (musím při tom pracovat )

Registrace
    Apr 2004

Já neznám všechny tv karty. Já pouze vím, že dnes vyráběné karty jsou na signál citlivé. Hodně uživatelů si tu na to stěžuje, a jakmile "opraví" trasu (kvalitní koax, kvalitní spoje, kvalitní rozbočovače, atd.) tak mají najednou vše v pořádku. Tedy pokud ještě není rušení v PC - to také není zrovna jednoduchá záležitost. A na některých sestavách se to ani nepodaří.

Registrace
    May 2005

Vím, že neznáte všechny, ale podle příspěvků, které jsem tu četl, než jsem sem dal dotaz, bych řekl , že máte celkem dost velký přehled.

Registrace
    Apr 2004

Přehled bych snad měl, mám také ale přehled o "závadách" a vím, že slabý signál dnešní tv karty špatně zpracují.
    Já doporučuji karty od Leadteka a Hauppauge. Od Pinnacle něco staršího - novinky rozhodně nikoli.
    Leadtek znám jakš takš dobře, doporučil bych klasiku: TV2000XP-Deluxe (je ale mono, zase je možno aplikovat i jiný software, než WinFast_PVR), nebo model TV2000XP-Expert (je stereo, ale má čip Conexant a jiný, než originální software do něj nenacpete).
    Model Expert vlastním a nemůžu si stěžovat.
    Jinak, o Leadteku se říká, že má "blbuvzdorný" software.

Bližší "skromné" info o tv kartách je na mých webových stránkách.

Registrace
    May 2005

Díky. Myslím, že zkusím ten Leadtek TV2000XP-Expert. Nevadí mě, když do toho nenacpu jiný SW pokud je dobrý ten originál. Ještě jedna otázečka - nebyl by odkaz na nějaký dobrý obchod (nejlépe internetový), kde to mají za nějakou tu nejnižší cenu?

Registrace
    Apr 2004

nebyl by odkaz na nějaký dobrý obchod (nejlépe internetový), kde to mají za nějakou tu nejnižší cenu?
    Obchodů je hodně a ceny se mění - takže opravdu nevím. Tu kartu jsem kupoval v Losanu (osobně v Chomutově - mám to za rohem), jinak já nakupuji u "Czechcomputer".
    I to je věc názoru - každý tady má "svůj" obchůdek, takže co člověk, to jiný názor.

Nováček Avatar uživatele pejur
    Registrace
    Mar 2005

Moja karta: LifeView FlyTV-Prime 34FM

Nováček Avatar uživatele tomeq
    Registrace
    May 2005

Chcem si kupit novu tv kartu a neviem sa rozhodnut... Na stranke www.opalmultimedia.sk som nasiel viacero kariet pomerne lacnych. Ale su to aj nezname znacky a nikde na nete sa o nich nepise, preto by som sa rad poradil.

Adepti:
    FLY video 3000
    http://www.opalmultimedia.sk/index.p...i&produkt=5571

Aver TV go 007FM

Ale najviac by ma zaujimalo ci ma niekto skusenosti s touto znackou a touto kartou
    VERTX MPC VX 951FM
    http://www.opalmultimedia.sk/index.p...i&produkt=2525

Dik moc za pomoc

Je tu pravidelně
    Registrace
    May 2004

Nie vsetko, co je lacne je dobre. \/
    Dufam, ze si taky bohaty, aby si si mohol kupit lacne veci.
    Vzdy vsadzam na kvalitu a moznost supportu.
    Prejdi si thread o kartach tu na TVfreaku o kartach a zistis, ze ani leadek nie je drahy vzhladom ku kvalite a k supportu.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Milosbb
    Registrace
    Nov 2004

tomeq

Fly video 3000 je stary model mojej TV karty (Life View Fly TV Prime 34)
    Hardware vyborny ale soft nepouzitelny,treba ho nahradit softom FLY2000.

No cudujem sa,kde vyhrabali tento model, aby to nebol bazar!

K tym zvysnym TV kartam Ti neporadim, nemal som ich.

Joe-Joe

No ak si tomeq precita vsetko o Leadtek, teda aj prispevky o problemoch, ktorych je tu pomerne dost, neviem, ci bude chciet kupit tuto kartu, aj ked to moze byt dobra karta (neviem,nemal som ju)

Je tu pravidelně Avatar uživatele jopein
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Mafuk
    Díky. Myslím, že zkusím ten Leadtek TV2000XP-Expert. Nevadí mě, když do toho nenacpu jiný SW pokud je dobrý ten originál. Ještě jedna otázečka - nebyl by odkaz na nějaký dobrý obchod (nejlépe internetový), kde to mají za nějakou tu nejnižší cenu?
    IMHO by bylo dobré si kartu nejprve půjčit, vyzkoušet a pak teprve zaplatit

Nováček Avatar uživatele Nevedko
    Registrace
    May 2005

Mám MEGA PC bez TV karty. Keď som si prečítal skúsenosti s TV@nywhere Master čo je zrejme tá istá karta čo MSI ponúka do MEGA PC, iba že s rádiom tak mi je jasné že na MSI je lepšie zabudnúť. Čo tam, ale mám vopchať aby mi chodilo aj s originálnym DO? Poraďte prosím.

Strana 9 z 27 PrvníPrvní ... 789101119 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou kartu?
    Od osteidl v sekci DVB-T
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-03-2009, 18:28
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-08-2008, 09:47
  3. Doporucte interni kartu s podporou Vista x64
    Od gomez v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 17