Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 7 z 27 PrvníPrvní ... 5678917 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 396

Téma: Jakou interní TV kartu?

Nováček Avatar uživatele caco
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Milosbb
    Citace Původně odesláno od caco
    Aj s 2000 MHz CPU budes mat pri zachytavani problemy.
    \/
    kecy!Mám 700 Mhz duron 256Mb Ram a jedu v pohode 720x576 karta Matrox marvelG400 16Mb
    Potom si kuzelnik.A este napis,pomocou coho grabujes to video?TV tunerom urcite nie,iba ak s hardverovym koderom.A skus to grabnut do Xvid 720x576 a potom sa zasmejeme,ked ti exploduje comp.
    Môžeš mi prosímťa vysvetliť kvôli čomu by som mal grabovať video do xvid??
    pokiaľ idem video strihat atd tak to stahujem cez tuner a používam matrox mjpeg kodek ktorý je presne spravený na moju kartu.Ked to chcem len priamo previesť na dvd použijem ulead 7 a stahujem do dvd formatu.
    A kúzelník niesom, stači na ovládači stlačiť červený gombík to rozlíšenie je 704X576 pri tunery takže menšia oprava pri uleade to sedí .Momentálne používam ulead 8 a 4 dni mám aj väčší hdd 120gb ostatná zostava ostala v pôvodnom stave
    HOWGH
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele Milosbb
    Registrace
    Nov 2004

OK,verim Ti.MJPEG kodek nie je free a ja pouzivam len free.Ale kedze si ho dostal k TV tuneru,tak asi bude stavany prave na to.MJPEG som skusal,ale lepsi obraz som mal do Xvid,takze tak.Ale mas stastie,ze Ti to tak dobre ide na tej zostave.

Registrace
    Feb 2005

OK,verim Ti.MJPEG kodek nie je free a ja pouzivam len free.Ale kedze si ho dostal k TV tuneru,tak asi bude stavany prave na to.MJPEG som skusal,ale lepsi obraz som mal do Xvid,takze tak.Ale mas stastie,ze Ti to tak dobre ide na tej zostave.
    caf
    jj je k tuneru a tu som našiel aj na strankach jeho popis:
    Full resolution, full frame-rate video capture & playback with high quality harware MJPEG compression/decompression (704*576 PAL and 704*480 NTSC @ 30fps)
    ono je to hardwarove stahovanie tak preto to ide zrejme tak dobre.cez softvér inýsoft by som si možno ani veľmi netukol

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

ono je to hardwarove stahovanie
    ...a jsme doma.

Je tu pravidelně Avatar uživatele vladoc
    Registrace
    Mar 2004

caco
    Omlúvam sa ti, lebo všetko vzniklo z toho, že som nepochopil na čom to robíš. To, že "matrox marvel!marvelka je aj tv karta" som nemohol ani tušiť.
    Ja som vychádzal z možností TV karty WinFast2000XP a WinFast2000XP Expert. Tieto TV karty pracujú dobre len vo výkonných zostavách.
    Monitor mám 19" a TV 29".
    Tak ako ty, aj ja dávam všetko na DVD a potom to sledujem cez domáce kino na TV.
    Ja zachytávam filmy v plnom PALe do MPEG-2. Ak je to z STV-1 (bez reklám), tak to mám do hodiny vypálené na DVD.

Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od vladoc
    caco
    Omlúvam sa ti, lebo všetko vzniklo z toho, že som nepochopil na čom to robíš. To, že "matrox marvel!marvelka je aj tv karta" som nemohol ani tušiť.
    Ja som vychádzal z možností TV karty WinFast2000XP a WinFast2000XP Expert. Tieto TV karty pracujú dobre len vo výkonných zostavách.
    Monitor mám 19" a TV 29".
    Tak ako ty, aj ja dávam všetko na DVD a potom to sledujem cez domáce kino na TV.
    Ja zachytávam filmy v plnom PALe do MPEG-2. Ak je to z STV-1 (bez rekám), tak to mám do hodiny vypálené na DVD.
    caf nj o nič nejde tiež aspom teraz viem že to je hardwerove stahovanie a nie softwerove

Nováček Avatar uživatele jaba_tvf
    Registrace
    Mar 2005

Chtěl bych obnovit svoji techniku. Hledám TV kartu. Předem oznamuju, že v této oblasti jsem poměrně dlouholetým harcovníkem a právě proto vím, že nic není tak snadné, jak se zdá. Protože chci vybrat napoprvé, prosím uživatel karet, ktreré splňují dole uvedené krtitéria, aby mi sdělili typ a u koho se dá koupit.
    Požadavky:
    - Full PAL obraz pro preview i capture
    - Stereo zvuk podle normy BG i DK
    - Drivery kompatibilní s obecnými zachytávacími SW (Power VCR, WinMedia, Pinacle)
    - Kompatibilita s DScalerem
    - Rozmumná kvalita tuneru (citlivost, selektivita, ostrost obrazu)
    - Interní audio out konektor (lze nahradit direcshow record)
    - FM tuner (radio) Stereo
    - WinXP kompatabilní
    Nezajímavé parametry:
    - Teletext
    - Dálkové ovládání
    Karta NESMÍ mít následující vady:
    - Stereo jen BG, nebo vůbec ne
    - CIF rozlišení pro capture i v režimu driveru full PAL
    - Jakákoliv nestabilita, problémy s laděním a pod.
    Potěší a jsem ochoten připlatit za:
    - HW MPEG kodér
    - DVB-T příjem

Díky
    Honza

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

hehe <flame>kup si televizi</flame>

Je tu pravidelně Avatar uživatele Milosbb
    Registrace
    Nov 2004

Tieto poziadavky nesplna ziadna TV karta.Zabudni.

Je tu občas
    Registrace
    May 2004

Píšeš, že jsi v tomto oboru dlouholetý harcovník - tak bys měl vědět, že to co chceš se ti v TV kartě nesplní.

Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Brko
    Píšeš, že jsi v tomto oboru dlouholetý harcovník - tak bys měl vědět, že to co chceš se ti v TV kartě nesplní.
    No právě že zatím to vždy bylo klasické kolečko natěšení-očekávání-koupě-zklamání-smíření-užívání

Poslední nákup byl cca před rokem, prodejce prodával jiný typ než měl v popisku (neosazeny některé čipy).
    Tak jsem si v bláhové naději říka, co kdyby přeci jenom .... doba jde dopředu a vše co se dá koupit kvůli otestování kupovat nebudu.

Tak alespoň navrhněte něco co se mému ideálu blíží s popisem výhrad. Nebo jsou to všechno stejné sr...ky?

Registrace
    Mar 2004

tvymu idealu se blizi hw prevodnik + tv tuner, sice nijak kompaktni a uz vubec levny reseni, za to naprosto spolehlivy, jinak jestli mas v dosahu pozemni digitalni vysilani a nemas potrebu zachytavat z vhs event. analog kamery tak nevahej nad dvb-t kartou, to je sazka na jistotu...

Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od clee
    .......... nevahej nad dvb-t kartou, to je sazka na jistotu...
    No budiž. Jsem v Praze, tak by to mělo jít. Je nějaký typ, který funguje na 100% ?

Registrace
    Mar 2004

technisat airstar

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

[color=darkblue]Zdravím, jelikož jsem nenašel ve foru thred s poradnou tak to píšu zde...chtěl bych koupit PCI tv tuner do PC a rozhoduju se mezi Asusem TV/FM tuner 7135 Philips a Pinnacle PCTV Stereo...PC mám dostatečně výkonný, mám kabelovku UPC a chtěl bych zachytávat filmy z tv a vypalovat na DVD, případně cd...občas dostat video z analogové kamery do PC...díky za vaše odpovědi, názory, připomínky, zkušenosti a rady...[/color]

Strana 7 z 27 PrvníPrvní ... 5678917 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou kartu?
    Od osteidl v sekci DVB-T
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-03-2009, 18:28
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-08-2008, 09:47
  3. Doporucte interni kartu s podporou Vista x64
    Od gomez v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 17