Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 27 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 396

Téma: Jakou interní TV kartu?

Nováček Avatar uživatele aTome
    Registrace
    Nov 2004

Chmch, teď sem se něco přečetl o AIW 9800SE a docela mě nahlodali, že už jsou asi lepší než ty první Radeony, dokonce jsou možná i dobrý. Tak už fakt nevím. Lepší grafika by se mi stejně hodila (mám jen 64mb). AIW by byl problém při jakýmkoliv upgrade, ale zas ušetřím 1slot a bude možná míň topit v case.
    Asi nemám vůbec, jasno když měním obden názory
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Na video AIW v žádným případě. Nahlodá tě každá neobjektivní recenze, od toho jsou ...

Registrace
    Nov 2004

AIW9800 jsi zkoušel?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Platí takové pravidlo že firma která vyrábí šmejdy je bude vyrábět i za 5 či 10let pořád dál ... žádnej novej model nikdy nepřinese radikální řešení ale jen malou nepatrnou změnu.

Registrace
    Nov 2004

hmm, klidně se nechám přesvědčit, ale potřebuju nějakej fakt... zatím nepíšeš nic konkrétního V životě je myslím důležitá jenom praxe s tím kterým konrétním HW. ATInu AIW jsem viděl jednu a taky mě moc nepřesvědčila, ale je to už dávno, navíc sám teď mám ATI 8500 a naprostá spokojenost. To že na tom byla ATI dřív hůř s ovladačema, support apod. ještě neznamená, že se to nikdy nezmění. Ani si nedělám žebříček podle jedné recenze (málokdy jsou totiž nějak neovlivněný), ale když je těch názorů víc, tak už se z toho dá trochu vycházet... a screenshoty vypadaly solidně.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Jano
    Registrace
    Mar 2004

Atome keď ťa nesúri počkaj, ati prinesie novú all in one malo by to mať
    aj HV podporu mpegu.
    Teda u nás od ati budú len čipy ale robiť ich bude asi Saphire alebo Herkules no čo a možno aj avermedia !!!

http://www.ati.com/images/headers/products/dtv/xilleon

Registrace
    Nov 2004

jo, ale za kolik? Z úplnejch novinek jsem docela vyléčenej A může to mít podporu čehokoliv. Nový karty jsou příšerně předražený. Navíc stejně myslím, že do 2let bude aktuální digitální vysílání a to pak bude taky důvod pro změnu...

in0 in0 je offline
    Je tu občas Avatar uživatele in0
    Registrace
    Mar 2004

cau lidi, ja resim uz jen otazku jestli Pinnacle Studio PCTVpro stereo nebo Leadtek Winfast TV2000 XP Expert? pomuzete mi ji vyresit? predem dik za tipy, rano bych to rad objednal...

P4 2.4Ghz, ATI Radeon9500, Creative Live!, WinXP

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

ja resim uz jen otazku jestli Pinnacle Studio PCTVpro stereo nebo Leadtek Winfast TV2000 XP Expert? pomuzete mi ji vyresit?
    Tak to si hoď korunou. Máš Intel, problém bys neměl mít s žádnou. Ale kterého výrobce - to ti tu radši nikdo neřekne. Toto rozhodnutí je pouze na tobě.
    Všechny recenze a zkušenosti majitelů jsi jistě četl. Tož se musíš rozhodnout.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

in0: Hlavně si nepleť dojmy s pojmy a cenami. PCTV Pro a PCTV Stereo jsou hardwarově dvě zcela odlišné karty a navíc nám v tom Pinnacle začal dělat trochu zmatek prodejem nových modelů, které jsou dodávány jako OEM s novými počítači (třeba Fujitsu/Siemens). Takže hodně opatrně! Podle mne je varianta Stereo velké minus, Pro je OK a verzi Rave bych nechtěl ani zadarmo... Servus!

Registrace
    Mar 2004

Už by som si nevybral NIč
    Ešte že dávno som si kúpil AIW 128PRO za 10000,-

Čo za to kúpiš dnes ? -ale už to neni tých 10000,-

Registrace
    Nov 2004

2StD: řekl bych, že pasti jsou nachystaný i mezi AIW (SE vs. PRO, 128bit. vs. 256bit., různý paměti apod.)... Maj to na nás výrobci pěkně nalíčený

2Alf a kdokoliv další - nemáte nějakou nahrávku z AIW 9800? ale klíďo i jinou?? Vím, že to není absolutně srovnatelný, ale přecejen bych rád viděl to o čem zatím jen čtu a čtu a... Prosím, prosím!

Nováček Avatar uživatele IVIL
    Registrace
    Mar 2004

aTome, in0 :Pred nedávnom som používal AIW,W98se, PC Duron 850, všetko bolo OK , inštalácia, nahrávanie a jeho možnosti atď, samozrejme v ramci uvedeného PC. Keď som prešiel na XP nastal problém so zvukom, ktorý som ani nerozchodil. Teraz - W XP sp2, P4 3.2Ghz, Ge Force 5200FX 128 a Pinnacle PCTV Pro všetko OK, inštalácia, grabovanie atď.
    eTome vzhľadom na tvoju vytipovanú cenovú reláciu odporúčam [color=blue]Pinnacle PCTV Pro[/color]

Registrace
    Mar 2004

aTome

daj adresu napiš format ,-či z telky alebo z kamery kam pošlem !
    alebo cez ftp -nejakých 10 -15 Mb v mp2

Alf Alf je offline
    Je tu pravidelně Avatar uživatele Alf
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od aTome
    2StD: řekl bych, že pasti jsou nachystaný i mezi AIW (SE vs. PRO, 128bit. vs. 256bit., různý paměti apod.)... Maj to na nás výrobci pěkně nalíčený
    Rozdíl mezi SE a PRO je hlavně ten, že SE nemá odemčeno všech 8 pipelines, protože není zajištěna jejich funkčnost. Mě se povedlo u 2 ze 3 bezproblémů odemknout všech 8 pipelines. Na TV to nemá žádný vliv.
    128 bit dělal nějakou dobu Sapphire, ale myslím že ne u AIW. Asi před měsícem jsem zprovozňoval Sapphire 9800 SE - 256 bit.
    Jinak k AIW 9800SE: vytížení CPU při spuštěné TV - ca 3%, vytížení CPU při grabování do MPEG-2, 720x576, 8Mbps VBR - 18 až 22% (CPU je P IV HT, 2.4@3.15 GHz, WXP SP2, DX 9c).

Strana 2 z 27 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou kartu?
    Od osteidl v sekci DVB-T
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-03-2009, 19:28
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-08-2008, 10:47
  3. Doporucte interni kartu s podporou Vista x64
    Od gomez v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 17