Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 15 z 27 PrvníPrvní ... 5131415161725 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 211 až 225 z 396

Téma: Jakou interní TV kartu?

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Pročítám to zde již jen sporadicky,ale na tohle reagovat musím.Asi před 6 lety zde byla rubrika jak kdo grabuje,mezi jinými tam byl i Mike.Takže pane Mašku věřte,že jsem v té době graboval s Wonder VE,Celeron 433 128MB RAM VIA chipset pomocí Vdubu v rozlišení 640x480.
    No, pane de_bil, věřte tomu, že jsme v 60-tých letech měli TV Ametist, a nepotřebovali jsme žádnou plazmu, žádný digitál, o vybavení scartem a nějakého S-video nebyla ani řeč., a ono to také fungovalo. A můj děda měl už ve 20-tých letech radio - nechápu, co ti "hifisti" dneska chtěj.
    Tak teď trochu vážně:
    Možná by to chtělo si projít pár PC obchodů a podívat se, co je v nabídce (ve výrobě) dnešních tv tunerů. Přečíst si min. konfiguraci a také si to vyzkoušet.
    A jestli se vám povede na Celeronu_300/433 grabovat z tunerů PVR2000, nebo Pinnacle modelových řad "i" a "e", tak smekám. Ale nemusím se toho obávat - nepovede se vám to. Oni ty nároky jsou jinde, než kdysi. To je jako s OS. Vzpomeňte si na velikost a nároky MS DOS, Win_3.1 (11). A dneska?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

co by ste povedali na tuto kartu? Lifeview DVB-T DUO digital PCI LR-306N - PCI karta umožňujúca príjem analógového aj digitálneho TV signálu a ich súčasné sledovanie. Digital 45MHz až 863MHz, analóg 45.25MHz až 863.25Mhz, video vstup pre kompozitné a s-video, stereo audio, diaľkové ovládanie. Podpora TV štandartov PAL B/G, D/K. Technológia umožňujúca nahrávanie programov vo formáte MPEG 1/2/4, funkcie PIP, POP, TimeShift, Drag & Drop. Rozmery 119.9 x 55.5 x35mm umožňujú montáž aj do mini-pc. Mam zaujem o nejaku internu a nemam s tym velmi skusenosti tak sa pytam ci je kvalitna a ci sa oplati za 2500SK

Je tu pravidelně Avatar uživatele Bullback
    Registrace
    Jun 2005

Ivo Mašek

Možná by to chtělo si projít pár PC obchodů a podívat se, co je v nabídce (ve výrobě) dnešních tv tunerů. Přečíst si min. konfiguraci a také si to vyzkoušet.
    A jestli se vám povede na Celeronu_300/433 grabovat z tunerů PVR2000, nebo Pinnacle modelových řad "i" a "e", tak smekám.
    To je ale příslušným SW, normálně jen s ovládači a jednoduchým programem to jde. Pro USB apod. ex. to asi nepůjde ale možná v menším rozlišení ... (tadyPC brzdí převod portů)

např.Celeron 500MHz do MJPEGu v 512x576 de.
    P-III 650 MJPEG 720x576 de taky ok.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Potřebuji analogovou TV kartu. Nepotřebuji digitální kartu ani FM tuner. Chci to puoze na zachycení pořadu co mi utečou. Mám pomalejší počítač, takže karty s HW převodem do MPEG2 by asi byly vhodnější.

Poraďte mi nějaký soft a kartu, která bude spolehlivá (ne jako Leadtek )

díky

Nováček Avatar uživatele fricoolinek
    Registrace
    Jul 2005

Jak dobrá je ta tato TV karta ?

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Zdravim,
    vybiram DVB-T tuner do pocitace a nemohu se rozhodnout:

1) Technisat Airstar 2
    2) LifeView TV Walker Q, externí DVB-T TV USB

Z logicky veci vyplyva, ze USB by mela mit predost diky mobilite, da se vrazit i do notebooku, atd

Jelikoz ji vsak povetsinou budu pouzivat v miste s neprilis silnym signalem (panelak, signal promeren pomoci PCMCIA AVER TV hybrid tuneru s dodanou pasivni antenou - ani jeden multiplex neni plynuly, budu doufat v to ze to spravi aktivni antena od Technisatu) , je pro me rozhodujuci nejvic citlivost. A tady se prave USB tuneru bojim. Mohl by mi to nekdo potvrdit/vyvratit, popripade pridat uzivatelem zjistene klady/zapory techto tuneru, aby se mi usnadnilo rozhodovani?? predem diky!

Registrace
    Apr 2004

Když mrkneš do sekce DVB-T, zjistíš, že frčí tuner od TechniSat. Takže bude asi dobrý. Dal bych mu přednost.

Nováček Avatar uživatele Robin_SnnS
    Registrace
    Jun 2005

Můžete mi někdo poradit nějakou slušnou hybridní tv kartu podporující analog, DVB-T a DVB-C? Díky moc.

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Ivo Mašek -nemáš již nějaký zkušenosti s DVB-T (prej podporuje i MPEG-2 vHD?!) od Leadtec-u? nebo jiné lepčí PCI TV karty digitální pozemní či satelitní nebo i kombinované s analogovým příjmem? Co by jsi doporučil? S dobrým obrazem, nejlépe dobře deinterlovaným!

Registrace
    Apr 2004

DVB-T nevlastním a asi nikdy nebudu. Jedu na DVB-C, používám příslušný STB pro DVB-C. Chtěl jsem si pořídit od TechniSatu tv tuner DVB-C, ale na něm bych sledoval pouze nekodované programy. Tak jsem to zatím odložil a v PC mám stále analog.
    Co se týče tunerů DVB-T, tak si zde všichni pochvalují AirStar od TechniSat.
    Dle mého názoru, co jsem si pročet i jinde, tak ten TechniSat bude opravdu lepší, než Leadtek.

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Ivo Mašek Dík!

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Dobrý den, mám dotázek
    Vybírám nějakou kartu, ideálně kombinaci TV+FM+SAT ale vůbec nevím je-li nějaká karta, která tohle umí. Můžete mi něco doporučit? Asi nejlépe Pinnacle ..

Registrace
    Apr 2004

Tuším, že Aver jeden čas vyráběl hybrid, který měl analog + DVB-T + DVB-S + FM. Nedoporučuji ho.
    Tuner, který by uměl analog + DVB-S snad ani není. (nemělo by logiku ho vyrábět)

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek
    Tuším, že Aver jeden čas vyráběl hybrid, který měl analog + DVB-T + DVB-S + FM. Nedoporučuji ho.
    Tuner, který by uměl analog + DVB-S snad ani není. (nemělo by logiku ho vyrábět)
    A kombinace analog TV + analog satelit + FM? Nebo zase něčemu nerozumím?

Registrace
    Apr 2004

Analogový satelit? Ten už je pár let na ústupu a pomalu skončí, tak, jako analogová pozemní TV.
    Nikdy jsem neslyšel o tuneru na analogový satelit. Možná se kdysi vyráběl, ale o tom fakt nevím.
    Dneska už jdi do digitálu (pokud nemáš kabelovou televizi, kde analog bude společně s digitálem a to hóóódně dlouho). Analog se jinak už nevyplatí.

Strana 15 z 27 PrvníPrvní ... 5131415161725 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou kartu?
    Od osteidl v sekci DVB-T
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-03-2009, 18:28
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-08-2008, 09:47
  3. Doporucte interni kartu s podporou Vista x64
    Od gomez v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 17