Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 12 z 27 PrvníPrvní ... 2101112131422 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 396

Téma: Jakou interní TV kartu?

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Tak, jako grafická karta propustí obrázky, aby jsi je mohl vidět, tak zvukovka propustí zvuk, aby jsi ho mohl slyšet.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Eugen1
    Registrace
    Aug 2005

Dobrý deň.
    Máte niekto skúsenosť, ktorá TV karta (presný typ) dodávaná na slovenský alebo český trh na 100% spracuje signál z VHS v systéme SECAM?
    Pán Mašek mi už čiastočne odpovedal, ale rád by som vedel aj druhú časť, ak má niekto takú vedomosť. Mám pár VHS v systéme SECAM.
    Canopus ADVC je schopny ich nagrabovať len V PAL-e a čiernobielo.
    Ďakujem.

Je tu pořád Avatar uživatele pee.tr
    Registrace
    Mar 2004

Teď jsem to dost dobře nepochopil. Představuju si to tak, že Tv karta zpracuje (nagrabuje) obraz + zvuk a takto ho pošle do systému, zatímco zvuk který budu ve chvíli nahrávání slyšet pošle dál kabelem do zvukovky. Ten nahraný zvuk i s obrazem putuje přes PCI slot. Nebo plácám nesmysly?
    Víš, jde mi skutečně o to, abych než ji koupím, měl jistotu, že nebudu tam, kde jsem teď s tou starou TV kartou. Tzn., abych po nahrání videa měl 100 % synchronizovaný zvuk s obrazem, a to ať nagrabuju ze signálu přicházejícího z anténního zesilovače pozemního TV vysílání, tak i pokud nagrabuju ze signálu přivedeného z analogového satelitního přijímače (SCART-redukce na 1xVideo CINCH + 2xAudio CINCH a tyto 2 sloučený do JACKa píchlého do TV karty).

Vedlejší záležitostí je vedení 2 totožných zvukových signálů z sat. recieveru 1) 2xCINCH do JACK zvukovky, 2) zmiňovaná SCART-CINCH redukce do JACK TV karty. Snad to půjde.

Registrace
    Apr 2004

Ten nahraný zvuk i s obrazem putuje přes PCI slot.
    Ano, přes PCI slot (po "lajně").

Je tu pravidelně Avatar uživatele Nasty_tvf
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Eugen1
    Dobrý deň.
    Máte niekto skúsenosť, ktorá TV karta (presný typ) dodávaná na slovenský alebo český trh na 100% spracuje signál z VHS v systéme SECAM?
    Pán Mašek mi už čiastočne odpovedal, ale rád by som vedel aj druhú časť, ak má niekto takú vedomosť. Mám pár VHS v systéme SECAM.
    Canopus ADVC je schopny ich nagrabovať len V PAL-e a čiernobielo.
    Ďakujem.
    Hauppagem PVR 250 jsem nahrál staré SECAM kazety bez problémů (v rámci možností ) Dokonce lze úpravou v registrech donutit i do NTSC, tam je ale třeba pustit signál z OPRAVDU NTSC videa, což mám jednoho starého panasonika, který je skutečně multi, novější to převádějí většinou do PAL 60 nebo čeho - a s těmi jsem neuspěl.

Nováček Avatar uživatele Eugen1
    Registrace
    Aug 2005

To nasty: Ďakujem za info. Kedy si kupoval PVR 250. Mám informáciu, že niektoré karty dodávané v súčasnosti na náš aj váš trh sú bez možnosti pracovať v norme SECAM. Skôr ako ju kúpim, musím mať 100% istotu, že pracuje v SECAM-e. Najhoršie je, že ani obchod v tom nemá istotu.
    Ďakujem

Je tu pravidelně Avatar uživatele Nasty_tvf
    Registrace
    Feb 2007

Eugen1: PVR250 mám asi 3/4 roku,kamarád, který mi ji prodal ji měl tak cca od 6/2004, ale nevím přesně.

Alf Alf je offline
    Je tu pravidelně Avatar uživatele Alf
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od pee.tr
    Alf
    No možná by to mohlo být zajímavý, ale předpokládám, že asi taky na můj vkus dost mastný.
    Není to tak divoký - http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=53230

Nováček Avatar uživatele richie
    Registrace
    Mar 2004

hmm .. v takej cenovej kategorii by som asi bral skor Lifeview Prime34FM .. tusim v podstate skoro to iste ako Genius Wonder "neviemco" .. a obraz velmi slusny .. akurat original soft nic moc .. ale to je v tejto cenovej kategorii asi u vsetkych ..

Alf Alf je offline
    Registrace
    Sep 2004

To jako srovnáváš Prime34FM s Theatrixem?

Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od richie
    hmm .. v takej cenovej kategorii by som asi bral skor Lifeview Prime34FM .. tusim v podstate skoro to iste ako Genius Wonder "neviemco" .. a obraz velmi slusny .. akurat original soft nic moc .. ale to je v tejto cenovej kategorii asi u vsetkych ..
    Celkem obsáhlá diskuze o LifeView:
    http://www.tv-cards.com/messageboard...pic.php?t=2496
    Aby jsi věděl, do čeho jdeš.

Registrace
    Apr 2004

Mám možnost mít interní tv kartu Jetway. Má ji někdo? Jak funguje?
    Díky za případné odpovědi.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek
    Celkem obsáhlá diskuze o LifeView:
    http://www.tv-cards.com/messageboard...pic.php?t=2496
    Aby jsi věděl, do čeho jdeš.
    vdaka za odkaz, celkom zaujimavy .. ale ja som myslel starsie karty (povodny nazov Lifeview 3000FM - premenovane potom na Prime34FM ci ako) ktore pouzivaju SAA7134 (nie 7135 teda ziadne platinum a pod.).. a tie su podla mna celkom slusne (teda az na original soft, ale ktora karta ma v tejto cenovej kategorii perfektny soft) ..

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Alf
    To jako srovnáváš Prime34FM s Theatrixem?
    v cenovej kategorii do 2000 (co asi Theatrix bezne nekupis) a na to co bola poziadavka vyssie tak urcite ... s SAA7134 ma viac ako slusny obraz aj prijem a v pohode porovnatelny s theatrixom ... a naviac uz je predsa len dlhsie na trhu, takze pripadne problemy su uz vyvhytane .. na rozdiel od theatrixu a jeho problemamy so nasou zvukovou normou, teda mozno to uz doriesili velmi to nesledujem ) .. a ak by som chcel aj dvb-t tak si vezmem flydvbt-duo .. aj ked v tom pripade som tamtiez ako theatrix, este nie je vychytana ..

Alf Alf je offline
    Registrace
    Sep 2004

OK. Ale když si přečteš spot tazatele (11.9. 7:55), tak prvořadý požadavek byl synchro A/V, což si myslím, že Theatrix splňuje. Jediným, mně známým nedostatkem (ovšem netvrdím, že jiné nejsou), je skutečně problém se zvukovými normami u TV. To se ale dá řešit přepínáním na jinou zemi (např. CZ/Dánsko). Všechny ostatní požadavky bez problémů splňuje a navíc má HW kodér MPEG-2

Strana 12 z 27 PrvníPrvní ... 2101112131422 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jakou kartu?
    Od osteidl v sekci DVB-T
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-03-2009, 18:28
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-08-2008, 09:47
  3. Doporucte interni kartu s podporou Vista x64
    Od gomez v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 17