Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Schvalování souborů v sekci download?

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Pořídil jsem si DVD rekordér Sony DC-205 a založil jsem nové téma k tomuto výrobku. Jedná se onový model ke kterému ani ve značkových prodejnách nemají český návod. O tom jsem byl prodávajícím informován a nevadilo mě to do okamžiku kdy jsem doma zjistil,že u výrobku chybí manuál v některém z běžných alespoń čístečně srozumitelných jazyků (angl. němčina apod.) Prodávající mě CZ manuál poslal dodatečně na moje vyžádání elektronickou poštou. Informoval jsem o tom čtenáře fora a ti se na mě začali obracet s žádostmi o přeposlání. Napadlo mě umístit tento soubor v PDF do sekce Download a pokusil jsem se o to. Po dlouhé době (asi dva týdny mi přišla soukromá zpráva z následujícím textem. " Ahoj, omlouvám se, ale manuály v pdf sem určitě dávat nebudem. husky14 ".
    Tedy bez bližšího vysvětlení. Ani v pravidlech jsem se nedočetl jaké soubory je možné do sekce download umístit. Nechápu tedy v čem je problém (obsah, velikost (>3MB), nebo formát?), aby nebylo možné takový soubor alespoń dočasně (než bude na stránce výrobce alespoń anglická verze) do downloadu umístit. Čtenářů kteří navštívily toto mnou založené téma bude už pomalu na 1000 a problém s manuálem mají všichni. Chtel jsem tedy udělat dobrý skutek. Ti otrlejší si píší o manuál soukromou poštou a já jim ho po dotazu na e-mail posílám (do soukromé zprávy bohužel nejde příloha) a ti ostatní co by neradi o svátcích někoho obtěžovali kazí radost z vánočního dárku skutečnost, že se prokousávají manuálem v nějaké Bulharštíně čí něčem podobném.
    S pozdravem Doskočil Oldřich

Je tu občas Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od doskok55 Zobrazit příspěvek
    Čtenářů kteří navštívily toto mnou založené téma bude už pomalu na 1000 a problém s manuálem mají všichni. Chtel jsem tedy udělat dobrý skutek. Ti otrlejší si píší o manuál soukromou poštou a já jim ho po dotazu na e-mail posílám (do soukromé zprávy bohužel nejde příloha) a ti ostatní co by neradi o svátcích někoho obtěžovali kazí radost z vánočního dárku skutečnost, že se prokousávají manuálem v nějaké Bulharštíně čí něčem podobném.
    S pozdravem Doskočil Oldřich
    Sekce Download je tu pro utility a programy, manuály určitě ne. Navíc si ten manuál do sekce nepřidal podle pravidel.... proto to 14denní zdržení mojí reakce

Nevím sice, o jakém tvém tématu přesně mluvíš, ale není přece problém ten manuál umístit jako přílohu tvého příspěvku (editace původního příspěvku asi nebude možná, ale po dohodě s některým módem nebude problém).

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Jde o tenhle thread:
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=22212
    Tam spíš asi bude problem s velikostí přílohy - kolik má to PDF velikost? Nešlo by to v Acrobatu zmenšit snížením kvality obrázků?

Registrace
    Jun 2007

Když si rozklikneš Spravovat přílohy, tak tam jsou maximální velikosti (pdf má 4,77 MB).

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    Když si rozklikneš Spravovat přílohy, tak tam jsou maximální velikosti (pdf má 4,77 MB).
    jj, ale to bylo na kolegu, aby napsal jak to má velký...

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Díky chlapi za odpověď, zatím jsem to zvládnul vyřídit soukromou poštou. Pokud by bylo třeba zkusím to připojit jako přílohu. má to 3,5MB v PDF po zabalení v RARu 3,1MB, tak by to mělo jít. Omlouvám se za zdržení dlouhým textem mého dotazu, chtěl jsem Vám v měm jen vysvětlit v čem je situace výjmečná a proč jsem o to tolik stál. Prostě se jim to zaseklo přes svátky někde v tiskárně, tak to prodávají zatím bez manuálu, ale každýho z nás zaskočí, když to doma rozbalí a zjistí, že tam neni ani alglický originál, a nenajde ho ani na stránce výrobce. Měl jsem za to, že v takto výjmečném případě, když si to čtenáři fora žádají v dost navštěvovaném tématu by se mohla udělat vyjimka a umístit to tam třeba jen dočasně přes ty svátky.
    Všechno dobrý v Novém roce Doskočil

Registrace
    Jun 2007

Měl jsem za to, že v takto výjmečném případě, když si to čtenáři fora žádají v dost navštěvovaném tématu by se mohla udělat vyjimka a umístit to tam třeba jen dočasně přes ty svátky.
    Že je to takhle "výjimečná" situace jsem nemohl z toho tvýho přidanýho downloadu tušit.... to ale nic nemění na tom, že ten manuál do sekce download nepatří.

3,5 MB v pdf není problém přidat jako přílohu postu, stačí se domluvit s moderátorem tý dotyčný sekce - třeba Ivo Maškem (sám už ten post nezedituješ).

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Díky za odpověď husky14, ještě jeden dotaz. Nebylo by možné zajistit,aby šlo k soukromým zprávám připojovat přílohu? Nebo, aby se u soukromé zprávy zobrazoval e-mail odesilatele. Většina soukromých zpráv je totiž o tom, že tě někdo o něco žádá (manuál, schema zapojení atd). Díky

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

...
    3,5 MB nemusíš ani komprimovat a dát to tam jak je. Já myslel případ, jestli nepotřebuješ stlačit dolů v poměru řádově 60 ku 5 MB - také bych to eventuelně uměl.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Děkuji Vám pánové za rady k tomuto problému. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem k tomu výrobku založil nové téma s tím manuálem v příloze, což je nejjednodušší způsob. Věřím, že mě v tomto případě odpustíte menší prohřešek proti pravidlům, když zakládám duplicitní téma ke stejnému výrobku. Čtenářům to v textu vysvětluji, viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=22517

Jen se mi nedaří přidat tágy, tak jsem umístil odkazy na témata přímo do textu.

S přáním všeho nelepšího v Novém roce Dodkočil

Podobná témata

1. konvertování 3D Blu-ray ISO souboru
    Od zdepapepa v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-10-2011, 02:50
  2. velikost souboru
    Od Paja1_oldd v sekci Editace videa
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-07-2006, 00:46
  3. Sloučení AVI souboru
    Od Resistanc_TR v sekci Editace videa