Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Aký Blu-ray prehrávač

danielito (25)|26.12.2009 20:34
Chcem si kúpiť Blu-ray prehrávač mám telku panasonic TX-P50V10E a chcem aby vedel tento prehravač toto:
1. vstup USB a prehrávanie z externého HDD a USB(mkv, DVD, hudba, foto, mpeg1, Divx, Xvid...)
2. mohol by mať aj vstup na SD kartu
3. dobrá cena

prosím poradte ja sa do toho až tak dobre nevyznam ale napíšte či ho aj vlastníte alebo či ste s ním pracovali a aký je prípadne odkaz na topic na fóre nanho
jarino1978 (8045)|26.12.2009 21:08
lg bd390
danielito (25)|26.12.2009 21:16
vyzera celkom dobre o obrázkoch nepíše že prehráva ale to je asi samozrejmosť nie ? alebo nie ? lebo chcem si natom pomocou USB pozerať digitálne fotografie.....je to taká špička alebo taký priemer ? existuje niečo lacnejšie ? alebo niečo ja drahšie za čo sa oplatí priplatiť ?.......lebo mne netreba internet a ani wifi.
vivid.sk (11472)|26.12.2009 21:27
...pokial sa ti to zda drahe a si ochodny ozeliet BD mechaniku, tak podobnu funkcionalitu ma akakolvek "mudra krabicka" za polovicu (tretinu) tej ceny.
danielito (25)|26.12.2009 21:47
[quote=vivid.sk;256137]...pokial sa ti to zda drahe a si ochodny ozeliet BD mechaniku, tak podobnu funkcionalitu ma akakolvek "mudra krabicka" za polovicu (tretinu) tej ceny.[/quote]

chcem sa spýtať aj krabička s DVD mechanikou vie prehrať HD filmy pokial by mala USB vstup ? lebo ja chcem niečo čo mi prehra DVD a bude mať vstup na USB nejde mi ani o tie BD disky.....len si niesom isty či DVD prehrávače prehrávaju HD(mkv)
vivid.sk (11472)|26.12.2009 22:37
ja som myslel primarne na krabicky bez mechaniky (prehravaju zo siete, z USB, z HDD...)
samozrejme su aj krabicky s mechanikou (napr. novy popcorn sa predava ako verzia s mechanikou), ale to sme na uplne inej cenovke.

Takisto je otazne kolko mas DVD nosicov, .... moj kolega dlhe roky napaloval DVD media az som ho presvedcil, ze to nema v dnesnej dobe vyznam, ked na 1TB HDD vopchcas cez 230 DVD5 filmov. Vzdy poruke, ktore nechce vymaze .... (samozrejme treba dalsi HDD na backup), ale stale je to v dnesnej dobe perspektivnejsie.
danielito (25)|26.12.2009 23:32
asi si kupim predsa to LG....ktorý je dobrý HDD prehrávač ? čital som o WD HD live ale on ma problémy s istým tipom DVD a aj s Menu v DVD. viac som sa o to nezaujímal. v takej normálnejšiej cenovej kategórii
kp (2)|28.12.2009 16:40
PS3 :)
Jedine na mkv files potom PC z ktoreho sa to streamuje do PS3; Na to je treba installed DLNA server na PC - TVersity a podobne.
Ja to mam funguje to super - az na to ze moje PC nestaci na streamovanie 720p videi. Ak mas nejaky quad core pc tak to staci.
vivid.sk (11472)|28.12.2009 17:11
PS3 ? :-D

danielito> modely eGreat nemaju problem s DVD menu (ale zasa maju ine problemy - kedze idealny player neexistuje).

Popozeraj susedne vlakna.