Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle studio 10.6 plus - načítání záznamu z kamery

Zabral68 (16)|26.12.2009 14:50
Zdravím všechny TV-FREAK-fóráky!
Vlastní kameru JVC se záznamem na kazetu a program Pinnacle studio 10.6 plus. Propojovací kabel mezi PC a kamerou má označení 1394.
Vždy, když jsem chtěl nahrát záznam z kamery do PC nebyl žádný problém.
Nedávno jsem si chtěl nahrát další rodinné video z kamery do PC a následně ho upravit. A le co se nestalo.
Stále se mi píše tato hláška, přitom mám vše správně zapojeno(kabel, kamera je nastavena na play atd.) Zkoušel jsem i ve Správci zařízení odinstalovat řadič IEEE1394 a restartovat Windows, ale také se stále píše stejná hláška. Kamera je funční, kabel i Pc je OK tak už vážně fakt nevím co s tím. Přitom mi to ještě před 2 týdny běželo vše bez jakkýkoliv problémů.

Poradíte prosím někdo co se stalo a jak vyřešit tento problém?
Předem díky za radu.
MIHI (940)|28.12.2009 16:34
Co mě napadá, pár maličkostí:
Není ta kamera HDV? Určitě je Firewire výstup nastaven na DV?
Objeví se kamera ve složce "tento počítač" a objeví se z ní obrázek, když se na ní pokliká?
Zabral68 (16)|31.12.2009 11:15
[quote=MIHI;256398]Co mě napadá, pár maličkostí:
Není ta kamera HDV? Určitě je Firewire výstup nastaven na DV?
Objeví se kamera ve složce "tento počítač" a objeví se z ní obrázek, když se na ní pokliká?[/quote]

Děkuji asponˇ někomu za odezvu.
Takže značka kamery je "JVC GR-D200".
ODKAZ NA NÍ ZDE :http://www.videokamery.cz/view.php?cisloclanku=2004011801
Jinak když připojím kabel DV ke kameře v počítači se ikona kamery objeví, ale stále přetrvává stejný problém, který jsem popsal v mém prvním postu.
Když na ikonku kamery v mém PC kliknu "levou myší" objeví se poté na monituru Hnědý čtverec. Když kliknu na ikonku kamery "pravou myší" a potvrdím volbu otevřít či prozkomat objeví se znova ten hnědý čtverec. Všechny obrázky viz. níže.





Opravdu už nevím co s tím dále...
dalizije (641)|31.12.2009 11:47
Neinstaloval jsi něco v poslední době ? Zkus ten WinDV - https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=22477