Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s Ifoedit !!

Adamit (6)|26.12.2009 10:59
Čau lidi, už nějaký pátek používám úspěšně Ifoedit. Ale dnes jsem dělal DVD trochu jinak, místo audio stopy AC3 jsem do Ifoeditu chtěl vložit stopu dts. , jelikož si chci udělat DVD9 a s původní audio stopou. A ikdyž Ifoedit by s dts neměl mít problém, tak mi to hned při startu hodí hlášku: Too many Frame drops !

NEstalos e to už někomu? nebo nevíte cos tím?
StD (8612)|26.12.2009 11:10
Zkontroluj si ty streamy. Tohle dělá, když najde (jakoukoli) chybu - špatně demuxováno? (třeba)
Adamit (6)|26.12.2009 11:13
Na mně musíš více laicky :-D Jak si mám zkontrolovat streamy?
NApadlo mě že to je špatně demuxnuto....DVakrát jsme to demuxnul VobEditem a pořád to samé...
StD (8612)|26.12.2009 11:20
[quote=Adamit;256025]Na mně musíš více laicky :-D Jak si mám zkontrolovat streamy?
NApadlo mě že to je špatně demuxnuto....DVakrát jsme to demuxnul VobEditem a pořád to samé...[/quote]

VobEdit dělá občas při demuxu chyby, zvlášť když jde o špatně ripnutý chráněný obsah...

Demuxuj PGCDemuxem nebo přinejhorším DVDDecrypterem.

Kontrola videostreamu = ReStream a především GSpot (ten ti ukáže i graficky místa, kde jsou "slabiny"). U audiostreamů přehráním a eventuelně načtením do BeSweetu zjistíš, že tam je třeba taky ochrana... Doma jsi si to DTS určitě nevyráběl, že?!
Adamit (6)|26.12.2009 11:25
Stáhl jsem si 1080p BR-rip v mkv ....... Ten jsem převedl na dvd9 v ConvertxToDVD.....takže to dvd už vlastně mám....ale chtěl jsem tam přes ifoedit strčit kapitoly, jelikož tam chchí dát menu a chci aby seděly kapitoly...
Pomohlo by mi i poradit program ktery mi vloží kapitoly do DVD ? Ale znám jen ten ifoedit... Kapitoly mám demuxnute pomocí PCGDemux v CellTimes souboru.
StD (8612)|26.12.2009 11:32
[quote=Adamit;256028]Stáhl jsem si 1080p BR-rip v mkv ....... Ten jsem převedl na dvd9 v ConvertxToDVD.....takže to dvd už vlastně mám....ale chtěl jsem tam přes ifoedit strčit kapitoly, jelikož tam chchí dát menu a chci aby seděly kapitoly...
Pomohlo by mi i poradit program ktery mi vloží kapitoly do DVD ? Ale znám jen ten ifoedit... Kapitoly mám demuxnute pomocí PCGDemux v CellTimes souboru.[/quote]

No a co ti brání v tom si to m2v zkontrolovat? Já tedy ConvertXtoDVD neznám (podobným pirátstvím se nezabývám), ale obávám se, že ta konverze nebude zrovna košer.
Adamit (6)|26.12.2009 11:40
Zkontrolovat m2v ? Teď se asi trošku nechapem....mám jednoduše DVD9 s DTS auidem (DVD jsme převedl z mkv BR-ripu) všecko jede v pořádku, akorát potřebuju vložit do tohoto DVD původní kapitoly, a jelikož neznám jiný program než Ifoedit tak jsem to chtěl zkusit s ním ale blbne mi to .dts, pokud je teda chybné to audio .dts , neznáš program, kteryý by mi vložil kapitoly do toho DVD aniž bych musel video, audio a titulky demuxovat??

Btw: Zkoušel jsme ten PGCDemux a když nastavím Demux all audio stream a dám process tak se mi v to 53% zastaví, hodí to Finished OK a udělalo mi to audio .dts ale jen 1 hodinu z původních 1hodiny a 55 minut :(
StD (8612)|26.12.2009 12:02
[quote=Adamit;256032]Zkontrolovat m2v ? Teď se asi trošku nechapem....mám jednoduše DVD9 s DTS auidem (DVD jsme převedl z mkv BR-ripu) všecko jede v pořádku, akorát potřebuju vložit do tohoto DVD původní kapitoly, a jelikož neznám jiný program než Ifoedit tak jsem to chtěl zkusit s ním ale blbne mi to .dts, pokud je teda chybné to audio .dts , neznáš program, kteryý by mi vložil kapitoly do toho DVD aniž bych musel video, audio a titulky demuxovat??

Btw: Zkoušel jsme ten PGCDemux a když nastavím Demux all audio stream a dám process tak se mi v to 53% zastaví, hodí to Finished OK a udělalo mi to audio .dts ale jen 1 hodinu z původních 1hodiny a 55 minut :([/quote]

Ad A) NE!
Ad B) =Evidentní chyba v LayerBreaku. Tzn. zpackané DVD9.
Adamit (6)|26.12.2009 12:06
AHa kurec, tak to nevím.... DVD9 normálně jede jak v pc tak i v přehrávači, tak nevím co je na něm špatně :-(

Zkoušel jsem vzít dts i přímo z původního mkv souboru a stejný výsledek.

Tak díky.

Ještě mě napdaá ejdna otázka je nějaky spolehlivý program podobný IfoEditu?
StD (8612)|26.12.2009 12:25
[quote=Adamit;256039]...je nějaky spolehlivý program podobný IfoEditu?[/quote]
Kupy, ale to jsou spolehlivé profesionální authoringové věci, ne pro laiky. Si tady trochu prolez sekci Mastering a budeš vidět, která bije, nebo spíš nebije... :-)-:-!!!
stayman (12393)|7.2.2010 02:10
Ak mas problem s LayerBreakom, alebo je nejaka chyba vo video streame, tak si to DVD-9 shrinkni (so starym DVDShrinkom, je to zakladny soft pre DVD) na DVD-5, zvuku sa to nedotktne a separuj ho pomocou toho IfoEditu a video stream si nevsimaj...

Kapitoly by mal vediet pridat aj PgcEdit alebo VobBlanker (bez remuxu), ale kedze budes muxovat DVD znova, tak mas celltimes, dts, videostream a tak v IfoEdite by uz nemal byt problem.