Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

posun titulků

terryjohn (3)|23.12.2009 11:16
Zdravím,jsem tu poprvé tak se nezlobte jestli jsem provedl něco špatně,chcci jen poradit.Mám seriál,ke kterému jsem si stáhl titulky a když je připojím a spustím to tak titulky jsou o trošk napřed.nevíte jakým programem a jak to uděla t aby to pasovalo správně??Nelze to udělalt nějak jednorázově,nebo se to bud emuset časovat věta po větě??
StD (8612)|23.12.2009 11:58
No jestli je to jen "globální posun", tak to samozřejmě lze snadno udělat třeba v Subtitle Creatoru, otázka ovšem je, jestli dokážeš správně odhadnout ten čas +- v milisekundách. Udělej si kopii od originál souboru a zkoušej to na ní. Pochybuji, že se trefíš hned napoprvé.
mirekv (7169)|23.12.2009 12:32
SubtitleWorkshop, snad nejlepší program na titulky, podporuje i video, takže titulky lze přesně připasovat.
StD (8612)|23.12.2009 12:34
[quote=mirekv;255585]SubtitleWorkshop, snad nejlepší program na titulky, podporuje i video, takže titulky lze přesně připasovat.[/quote]

To jde s videem v SC taky, ale nikdy jsem to nepoužil, protože mi připadá, že to trochu "kecá" = nevěřím.
mirekv (7169)|23.12.2009 12:38
Taky jsem SC používal, vím, že to umí, ale byly s ním nějaké problémy, SWS nekecá a navíc podporuje i AVC, u MKV jej používám běžně a v pohodě.