Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CanonHV20 + Externí mic.

Shaggy.tt (60)|20.12.2009 13:45
Po dlouhé době, zdravím všechny mastry...
Mám zájem o zakoupení externího mikrofonu, kde by byl hlavně jenom používán pro zachycení hudebních akcí a koncertů...
Mám vytipované dva, u kterých nevím, který by mohl být ten lepší nebo spíše pravý pro mé účely...
Sennheiser MKE 400, který je čistě jenom směrovej a u kterého si myslím, že je kvalitnější zvuk



Canon DM50, kde je tam volba přepínání mezi shotgun, stereo1,stereo2



Pokud máte nějaké zkušenosti nebo víte, který bude favoritem mé účely..dejte vědět.
Dík
ferrda (162)|20.12.2009 22:41
MKE 400 mám, a priprav sa na to, že pri použití v botičke priamo na kamere ti bude dosť zachytávať ruch z kamery. I keď tebe by to možno vadiť nemuselo pri tých koncertoch.
Ja som to vyriešil tak že som si vyrobil taku lištu, a mikrofon som presunul na miesto kde ten ruch az tak nepočuť. Inak musím potvrdiť že SENNHEISIER MKE 400 je proste špica, a používam ho stále.
Shaggy.tt (60)|21.12.2009 08:21
Naštěstí pro mé učely..tyto rušivé elementy vůbec při tom kraváku nejdou poznat!!
Jinač hold, ten kravál z mechaniky a taky ze zumovaní jde někdy na nahrávce dosti poznat:-(
No, a jak to vypadá se zvukem..když vlastně tento mikrák není stereo a jenom mono.Jde to nějak poznat?