Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: zapojeni DVB-S

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Dobry den, mam prijmac Ferguson se 2 scarty a nevim jak to pripojit s televizi 1scart,dvd prehravacem 2 scart a videorekorderem 1 scart.A aby se dalo nahravat na video.Dekuji za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele pee.tr
    Registrace
    Mar 2004

Ideální by samozřejmě byla TV se dvěma SCARTy.
    Tak jak to máš, když zatím nebudu uvažovat ten DVD přehrávač, bude zapotřebí táhnout signál se satelitního přijímače do videa a z videa do TV. Pak by to mělo fungovat tak, že pro sledování satu budeš muset mít zapnutý video a můžeš do něj ze satu nahrávat. To je jedna z možností, tak to mám já. To DVDčko by se do té sestavy taky mohlo možná vměstnat, ale záleží jak tam jsou ty SCARTy zapojený. A nebo by bylo možný použít CINCHe na některém z přístrojů. Je to individuální, záleží co ta zařízení konkrétně mají za možnosti.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Mám dojem, že pokud jsou na satu dva cinche, tak se po vypnutí satu do stanby propojí, takže do toho prvního lze připojit ten DVD přehrávač, chce to vyzkoušet.

Podobná témata

1. zapojeni sky link
    Od valkocst v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 15-12-2010, 14:54
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-08-2010, 23:01
  3. Zapojení multiswitche
    Od Pajint v sekci DVB-S
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 20-07-2010, 16:07
  4. Zapojení PC a instalace
    Od krokodylek3 v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 06-12-2009, 08:47
  5. zapojeni set-top-box, dvd-rekorder a tv
    Od Michall v sekci DVB-T
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-05-2006, 10:55