Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Eurobird / Astra2 (28.2E)

xmarek (60)|18.12.2009 20:26
Dobrý den, nemám vůbec žádné zkušenosti s DVB-S a mám zájem sledovat anglicky mluvené programy. Zajímálo by mě jak je to s kvalitou signálu (BBC programy apod.). Slyšel jsem, že je to u nás celkem problém (Morava). Potřeboval bych nějaké doporučení při koupi paraboly, na co si dát pozor apod. Děkuji.
losos (2977)|18.12.2009 20:46
[quote=xmarek;254937]Dobrý den, nemám vůbec žádné zkušenosti s DVB-S a mám zájem sledovat anglicky mluvené programy. Zajímálo by mě jak je to s kvalitou signálu (BBC programy apod.). Slyšel jsem, že je to u nás celkem problém (Morava). Potřeboval bych nějaké doporučení při koupi paraboly, na co si dát pozor apod. Děkuji.[/quote]

Tady si prohlédni, jak velkou parabolu je potřeba ke sledování různých programů...
http://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/28e2/

Do těch velkých rozměrů se, myslím, nemá cenu ani pouštět, dost anglicky mluvených jde i na menší paraboly a i jinde...omrkni tam i jiné družice...
xmarek (60)|18.12.2009 20:58
Děkuji za reakci. Opravdu prahnu po tomto satelitu. Máte osobně nějakou zkušenost jako obyvatel Valašského Království? :D
losos (2977)|18.12.2009 22:52
Programy, kterým postačuje 90 cm parabola u mne normálně fungují, ale je pravda, že mám parabolu 125 cm....
Přijímám a občas sleduji ITV HD a nějaké hudební (je jich tam dost), ostatní nabídka mne nezaujala, neumím anglicky a po valašsky tam nekvákajů... :D
emilsat (64)|26.12.2009 06:20
[quote=losos;254939]Tady si prohlédni, jak velkou parabolu je potřeba ke sledování různých programů...
http://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/28e2/

Do těch velkých rozměrů se, myslím, nemá cenu ani pouštět, dost anglicky mluvených jde i na menší paraboly a i jinde...omrkni tam i jiné družice...[/quote]

Pokud by chcel sledovat BBC HD ( pruměr 180 ) ale stoji to za to :)