Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

winfast tv200xp expert, nezachytí zvuk při nahrávání videa

mickstein (2)|23.1.2005 18:42
Vše u této karty funguje správně, pouze při zachytávání videa se uloží pouze obraz, zvuk není. kde je problém??? :o)
nelze měnit také hlasitost pomocí dálk. ovladače. není zvuk někde vypnut? ale kde, nemohu nalézt. Jinak při sledování tv zvuk normálně běží.
su zmatený.. :o)
díky.. :o)
Ivo Mašek (10205)|23.1.2005 19:22
Mrkni na můj web do sekce "návod na tv2000xp-expert. Mám tam obrázky, kde je znázorněno, co musí být nastaveno pro audio při grabování. Je tam vzor pro video v mpeg_2, interní zvukovka.
mickstein (2)|23.1.2005 21:35
to už jsem vše udělal, ale nic, je tam valstně ofocená příručka a vaše nastavení jsem už zkoušel dopo. nefunguje. kabel k zvukovce připojen, a všehcny parametry stejné, no, zítra zkusím dát tv-kartu do jiného compu, ale nevím. vše je fajn,a le to co jsem od karty chtěl, nefunguje,...
někdo jiný s tím nemá zkušenost?
Doom (2331)|24.1.2005 10:37
koukni do nastavení sys. mixeru, zkontroluj, jestli máš pro ZÁZNAM povolený vstup ZK, kde je připojená TV karta. jestli ti jde zvuk při sledování TV, tak to musí být někde v mixéru :-)

a ta "dálka" - fakt máš správně nastavený vystup na zvukovce? a běží ti program WinfastWizard (ten se stará mimo jiné právě o dálku)?
Whitejoker (616)|26.1.2005 20:43
V nastavení zvuku (ikonka reproduktoru v systemtray) koukni, jestli u něčeho nemáš zatrženo "ztlumit vše" nebo tak něco.
vladoc (456)|26.1.2005 21:00
Napíš , čo máš nastavené v Capture Setting konkrétne v:
-Audio-Out Control Line
-Audio Recording Line
-Zaškrtnuté Capture Audio
Ja mám Zvuk z TV karty privedený do AUX (biely konektor na MB) a preto tu mám nastavené Zařízení AUX.
doktor23 (2)|5.2.2005 11:19
Mám podobný problém, který se mi nepodařilo vyřešit ani nákupem silnějšího stroje: Celeron 2,4 GHz, 512 MB RAM, Inno3D 5700-LE, HDD Seagate 160 GB. Zkoušel jsem vše, co jsem tu k tomuhle problému našel, ale niiiiiiic. Docela vopruz!!! Jestli to už někdo vyřešil, prosím pište!
Ivo Mašek (10205)|5.2.2005 14:05
Je to chyba v nastavení audia pro nahrávání. Na dálku těžko poradit, konfigurace PC je u každého jiná.
Lze pouze nasměrovat, kde asi "závada" je.
doktor23 (2)|5.2.2005 16:17
Tak už to mám!!!! Dííííííky všem přispívajícím, hlavně Ivo Maškovi, páč má tu samou kartu jako já a dobře to popsal. Jinak bych měl takovej (zřejmě) naivní dotaz: když to budu zachytávat do MPEG2, je to dost velký, jak dosáhnu toho (pochopitelně za cenu nižší kvality), aby to bylo v nějaký rozumný velikosti souboru. 5-7 GB za dvouhodinový film se mi zdá příliš vysoká cena. Díky Dr.
mirekv (7169)|5.2.2005 18:22
Zachytávat do nižšího rozměru.
greba (5)|7.2.2005 18:14
Měl jsem ten samej problém a pomohlo mi prohodit vstupy do zvukovky.Mel jsem CD-in a dal jsem Aux-in a v FinFast nastavil Aux-in.S nastavením na Cd-in mě to nefungovalo.