Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Časové nahrávání ve VirtualDub?

Dolphy (79)|17.4.2004 20:21
Mám dotaz, jestli VirtualDub podporuje časové nahrávání a pokud jo, tak kde se to nastavuje? Nebo nějaký jiný program, ale aby uměl alespoň to co umí VirtualDub a zaznamenával do AVI XviD. Nova zase přišla s lepším vysílacím časem :((
pavelpt (2713)|17.4.2004 20:52
Dřív jsem používal iuVCR, ale nějak mně napřirostlo k srdci,nyní jsem přešel na Fly 2000 TV a to mě celkem vyhovuje.Je třeba se nenechat odstrašit tím, že všude píší, že je to pouze pro karty s čipem Philips, jede to absolutně se vším co funguje na systemu.
Dolphy (79)|17.4.2004 21:02
tak díky, a Philips čip myslím mám. Mám AverMedia 303 a Detekuje mi to Philips tuner a ještě Philips video capture
Milanh (0)|19.4.2004 14:56
Zdravim. Ted jsem zkousel ten Fly 2000 TV a nevim jak nastavit, aby se mi nahravalo video i se zvukem. Mam tam napsany without sound a nevim jak to zmenit. Dik za odpoved
Dolphy (79)|19.4.2004 19:27
PAVELPT: V Fly 2000 mi připadá horší obraz než v VirtualDubu, i když nastavím Contrast a světlost, tak
ten výsledek není moc dobrý. Stejně bych nejradši zachytával VirtualDubbem a možná by to i šlo,
ale potřeboval bych program co v určitou dobu stiskne klávesu F6 aby se začalo nahrávat a potom
nastavit čas kdy se zmáčkne ESC a vypne se nahrávání. Jinak v Fly 2000 časové nahrávání funguje.
Neznáte někdo program co by toto uměl? Moc prosííím...

MILANH: klikni v menu na tlačítko RECORD(pod SETTINGS)>Společné> Zachytávat zvuk s AVI a MPEG