Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Časové nahrávání ve VirtualDub?

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Mám dotaz, jestli VirtualDub podporuje časové nahrávání a pokud jo, tak kde se to nastavuje? Nebo nějaký jiný program, ale aby uměl alespoň to co umí VirtualDub a zaznamenával do AVI XviD. Nova zase přišla s lepším vysílacím časem
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Dřív jsem používal iuVCR, ale nějak mně napřirostlo k srdci,nyní jsem přešel na Fly 2000 TV a to mě celkem vyhovuje.Je třeba se nenechat odstrašit tím, že všude píší, že je to pouze pro karty s čipem Philips, jede to absolutně se vším co funguje na systemu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

tak díky, a Philips čip myslím mám. Mám AverMedia 303 a Detekuje mi to Philips tuner a ještě Philips video capture

Milanh
    Guest

Zdravim. Ted jsem zkousel ten Fly 2000 TV a nevim jak nastavit, aby se mi nahravalo video i se zvukem. Mam tam napsany without sound a nevim jak to zmenit. Dik za odpoved

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

PAVELPT: V Fly 2000 mi připadá horší obraz než v VirtualDubu, i když nastavím Contrast a světlost, tak
    ten výsledek není moc dobrý. Stejně bych nejradši zachytával VirtualDubbem a možná by to i šlo,
    ale potřeboval bych program co v určitou dobu stiskne klávesu F6 aby se začalo nahrávat a potom
    nastavit čas kdy se zmáčkne ESC a vypne se nahrávání. Jinak v Fly 2000 časové nahrávání funguje.
    Neznáte někdo program co by toto uměl? Moc prosííím...

MILANH: klikni v menu na tlačítko RECORD(pod SETTINGS)>Společné> Zachytávat zvuk s AVI a MPEG

Podobná témata

1. časové nahrávání na dvd panasonic dmr78
    Od dvcompt v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-04-2010, 16:35
  2. Virtualdub - nahrávání do Huffyuv
    Od wqcr v sekci DV/HDV
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 30-12-2008, 22:48
  3. DVB: DVB Viewer - časové nahrávání - problém
    Od TVmaniak v sekci Zachytávání videa