Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VD: Videopůjčovna ČT končí

husky14 (34)|11.12.2009 09:27
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Videopůjčovna ČT končí

Česká televize má přitom jeden z největších archivů a produkuje plno vlastních pořadů, proč tedy není o tyto služby zájem? Je chyba v nabídce pouze česko-slovenské tvorby, délce půjčovného (DRM ochrana), kvalitě záznamů, či cenách? Ať už jsou Vaše názory jakékoli, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
mirekv (7169)|11.12.2009 12:21
Nikdy jsem této služby nevyužil, podle mě slabá propagace. Dokázali propagovat akorát jejich mizerné seriály, co je trochu hodnotné z cz produkce vyšlo a vychází na levných DVD.
Welshcorgi (141)|12.12.2009 09:32
Nabízí/nabízela půjčovna taky záznamy sportovních akcí? Třeba MS v hokeji 96, staré olympiády atd? Asi jediné, co by mě zajímalo. Možná ještě dokumenty.
xmarek (60)|17.12.2009 14:03
Myslím si, že v dnešní době pokud chci nabízet nějaký produkt (navíc za peníze) tak musím vyvinout nějaké úsilí pro zviditelnění. ČT v tomto směru nedělá vůbec nic. Jediné co jim jde je tahání peněz formou koncesionářských popladků. A co nám za to nabídne?
Pave1 (4279)|18.12.2009 08:17
Nové věci jsou dostupné zdarma v plné kvalitě z archivu ČT na webu, takže půjčovna ztrácí smysl (na staré pěkné filmy jsou drahá práva, tv věci jako Písaře a Chalupáře vydávají na DVD).

Podle mě to byl hodně "duplicitní projekt", ten free archiv funguje dobře.