Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: TECHNISAT Digit HD8 SX

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

poradi mi nekdo,vlastnim TECHNISAT Digit HD8 SX,mam k nemu pripojeny Hdd Toshiba 320G a v nem uz i nejake nahravky,problem je teda v tom,ze kdyz bych chtel z tohoto disku vypalit nejaky zaznam co je na nem ulozen,Hdd odpojim od satelitu a pripojim k PC,myslel jsem ze si tyto zaznamy bezproblemu vytahnu a vypalim treba na DVD.Jenze disk se sice tvari ze je pripojen,ale na pc chce naformatovat.disk jsem nazacatku naformatoval samozdrejme na prijmaci.Jeste me napadlo,slo by treba pripojit externi vypalovacku a vypalit to primo z prijmace?je tam jeste jedno usb volne.A posledni vec,jak je to prosim s aktualizaci tohoto prijmace?Udajne typ SX moc neaktualizuji oproti -S,dekuji za kazdou radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

v manuale nie je pisane aky suborovy system pouziva?

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od pavzat Zobrazit příspěvek
    poradi mi nekdo,vlastnim TECHNISAT Digit HD8 SX,mam k nemu pripojeny Hdd Toshiba 320G a v nem uz i nejake nahravky,problem je teda v tom,ze kdyz bych chtel z tohoto disku vypalit nejaky zaznam co je na nem ulozen,Hdd odpojim od satelitu a pripojim k PC,myslel jsem ze si tyto zaznamy bezproblemu vytahnu a vypalim treba na DVD.Jenze disk se sice tvari ze je pripojen,ale na pc chce naformatovat.disk jsem nazacatku naformatoval samozdrejme na prijmaci.Jeste me napadlo,slo by treba pripojit externi vypalovacku a vypalit to primo z prijmace?je tam jeste jedno usb volne.A posledni vec,jak je to prosim s aktualizaci tohoto prijmace?Udajne typ SX moc neaktualizuji oproti -S,dekuji za kazdou radu
    Ahoj. Prosím povez, zda máš nějaké novinky. Mám tentýž stroj a rád bych také funkci nahrávání na HDD využíval. Bohužel zatím jsem nepřišel na to, jak nahrát film a v zápětí jej přenést do počítače. Řekl bych, že satelit a počítač pracují na jiném FAT systému, proto musí být HDD naformátovaný buď pro počítač nebo satelit. Nevím - jen si to myslím...bohužel nikde žádná informace.... Honza Když na něco přijdu, dám vědět.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od pavzat Zobrazit příspěvek
    Nahrávku stáhneš přes prog. mediaport ke stažení je na stránkách TECHNISAT.DE Pokud máš nahrán nový fw v přijímači po přetažení pomocí Lan kabelu (křížený) do mediaportu mají nahrávky ozn. "ts" .dají se přímo vypálit v progr.dvr studio na dvd.

Nováček
    Registrace
    Jan 2015

Dobrý den,
    jsem nový na fóru.

Jak nadpis říká, TechniSat Digit HD 8 SX mi nechce naladit nové HD kanály na frekvenci 12363. Zkoušel jsem jak automaticky, tak transponder, satelit
    i manuelně. Napíši údaje: Satelit Astra 23,5 E, Frekvence 12363, Symbolrate 29500, zvolím DVB S2. Dole na stupnici signálu se ukáže niveau 44, kvalita 0.
    Když zkusím vyhledávání, ohlásí se výsledek: žádný kanal nenalezen. Zkusil jsem i vyplnit PID hodnoty , a to PCR 5011, Audio 5021 a VPID 5011. Výsledek je stejný.
    Nikdy dříve jsem problemy s vyhledáváním kanálů neměl. Aparát mám asi 4 roky.
    Má někdo nápad, co dělám špatně?

mod KZ: nezakládej nová témata, vlákno o Digit HD 8 zde je, přesunuto.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 07-01-2015 v 13:17

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Mas stare kanaly vymazane v hlavnom zozname?

Nováček
    Registrace
    Jan 2015

Ne to nemám

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Tak skus vymazat uplne tie stare CT, a potom daj znova ten TP 12363. Musi to ist.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

v tom problém nie je.
    Jednoznačne keď dáš ladenie podľa transpondéru, zadáš parametre ako píšeš 12363, polarizáciu, SR29500, DVB-S2 tak musíš mať na teplomeroch dole silu a kvalitu. Tento TP má u mňa 92% silu a ca 10,7dB kvalitu.
    Ak máš na kvalite nulu, logicky prijímač nič nenaladíš, môžeš zadávať aj PID-y aj čokoľvek iné.

V prvom rade je potrebné nájsť prečo na tomto TP nemáš signál!
    čo ostatné TP - máš kvalitu na ostatných TP od skylinku cez 10dB ?
    skús pri ručnom ladení namiesto 12363 zadať 12359 alebo 12367.

Nováček
    Registrace
    Jan 2015

Na ostatních TP mám 49 sílu a na spodní stupnici 9.8dB, Všechny ostatní kanály včetně starého HD- čt1 jdou perfektně .
    Já vidím, že síla signálu je u mne menší, mezi 48- max 68 na TP 11934, to je starý HD kanál.
    Ale zapoměl jsem říci, že sedím v Dánsku... mám parbolu 90 cm a nikdy nebyly problémy.
    Tu frekvenci jsem zkusil podladit i přeladit o ty 4 MHz jak píšeš Dagy2.
    Napadá mne, je možné, že by ten nový transponder 12363 pokrýval užší prostor a tudíž ho nezachytím zde?

Nováček
    Registrace
    Jan 2015

Stala se mi zajímavá věc. Znovu jsem si hrál s tou frevencí a měnil ji z 12363 na 12359, 12360. A při 12360 naskočila spodní stupnice na 8,7. Hned jsem nastartoval hledání kanálů, ale
    bohužel, žádný kanal nebyl nalezen. Zkoušel jsem to znovu nejméně 20x, střídavě okolo těch 12363+- 1-2-3-4 MHz ale už se mi to nepodařilo. Moc se mi to nelíbí, vypadá to na špatnou komunikaci mezi transponderem a přijímačem. Co vy na to?

Nováček
    Registrace
    Jan 2015

Opravdu nikdo nic podobného neslyšel? Má někdo z vás stejný přijimač, na kterém tyto 3 kanály fungují a snadno se naladily? Jak fungují ostatní modely od Technisatu? Rád bych tuto
    chybu lokalizoval nějak blíže. Fungují vůbec ty 3 kanály?

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Na Isiu som ich naladil bez problemov, skus skontrolovat koax, konektory, parabolu. Mozno by pomohol flash reset a naladit nanovo.
    Ten reset je popisany v tipoch trikoch.

Nováček
    Registrace
    Jan 2015

Jezus jak říkám, jsem nový. Co je Flash Reset a kde ho najdu? Hledal jsem mezi Tipy a triky ale nenašel...

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

U mne u ISIA S od začátku mám podobný problém s laděním.Pokud potřebuji naladit jen určitý program,transponder tak tam v ladící tabulce najednou neni kvalita...Přitom jinak vše ze 23,5 vše funguje,přepnu-li na 19, vždy to ukazuje i kvalitu. Párkrát se mi při ladění podařilo mít tam i tu kvalitu a pak bylo možné nový program naladit,ale jinak fungovalo vždy jen celé naladění-prohledání satelitu 23,5. Myslím si, že to bude záležitost co nejpřesnějšího nastavení paraboly( Mám třeba téměř 100% kvalita i signál, dotáhnu šrouby a je kvalita ta tam, myslíte si, že by pomohla výměna za jinou parabolu či LNB?(reakce na stan6 -jak fungují ostatní Technisaty,jinak bych psal do téma ISIO)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. TechniSat Digit HD8-SX
    Od Bengi v sekci DVB-S
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 12-03-2014, 19:51
  2. Technisat Digit HD8-SX a UPC
    Od Ronymaster v sekci DVB-S
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-08-2011, 20:00
  3. TechniSat Digit ISIO 1