Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

kamery JVC

mirek.sy (1)|8.12.2009 13:42
Před dvěma týdny jsem koupil kameru JVC GZ-HD 10 za myslím přijatelných 10 000,-. Jestli za tu cenu je to dobrá kvalita mi klidně můžete také napsat, budu jenom rád. Ale dotaz bych spíš směřoval: jak na tom JVC je v dnešní době? Setkal jsem se s názorem, že nic nevyvíjí a kamery byly jejich poslední slušnej sortiment. Utvrzuje mě i toto fórum, neboť většinou se hodnotí Panasonic, Sony, Canon.
MAKcz (205)|9.12.2009 16:48
[quote=mirek.sy;253368]Před dvěma týdny jsem koupil kameru JVC GZ-HD 10 za myslím přijatelných 10 000,-. Jestli za tu cenu je to dobrá kvalita mi klidně můžete také napsat, budu jenom rád. Ale dotaz bych spíš směřoval: jak na tom JVC je v dnešní době? Setkal jsem se s názorem, že nic nevyvíjí a kamery byly jejich poslední slušnej sortiment. Utvrzuje mě i toto fórum, neboť většinou se hodnotí Panasonic, Sony, Canon.[/quote]

No mel sem doma na test JVC GZ-HM400 coz je ted jejich top amaterskej mini camcoder a teda zadnej zazrak. Ergonomie ovladani nejhorsi (v porovnani s sony, panasonic, canon), obrazove to uslo na svetle, v seru hodne velkej narust sumu, obcas hodne spatna wb. Tragicky pomale ostreni na strednim az dlouhem ohnisku. Extremne uzkej objektiv bez predsadky v podstate nepouzitelnej v interieru. Absence hledaku strasne moc vadi, snad jedinej prinos kolebka transfokace misto klitorialnich pacek na ostatnich znackach. Manualni mody v podstate k nicemu, rucni ostreni = loterie sazky, nekdy to proste vyjde ale vetsninou ne. Pro mne naprosto nevhodne umistena spoust, (ja, mozje zena i muj otec) sme museli uplne vyvracet palec abychom mohli zmacknout spoust, zato 8 leta dcera tam palec dala okamzite a presne ;( ... snad tohle pomuze
quest987 (6)|10.12.2009 12:01
[quote=mirek.sy;253368]Před dvěma týdny jsem koupil kameru JVC GZ-HD 10 za myslím přijatelných 10 000,-. Jestli za tu cenu je to dobrá kvalita mi klidně můžete také napsat, budu jenom rád. Ale dotaz bych spíš směřoval: jak na tom JVC je v dnešní době? Setkal jsem se s názorem, že nic nevyvíjí a kamery byly jejich poslední slušnej sortiment. Utvrzuje mě i toto fórum, neboť většinou se hodnotí Panasonic, Sony, Canon.[/quote]

já si myslím,že je to hodně dobrej kup,když vezmu v potaz že se před rokem když přisla na trh prodávala někde kolem 20-25 tak tato cena je velmi dobrá,a loňské modely byly na velmi dobré urovni a mám pocit,že uměli natáčet video jak ve formatu avchd,tak ve formatu mpeg 2 hd ,který je méně kompresní a tudíž obrazově kvalitnější