Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek Winfast TV2000 XP Expert + PVR - vytuhava II.

doxa (58)|22.1.2005 21:17
Kdyz grabuju do mpg2 (dela to pravdepodobne i do jinejch formatu) a delam pritom neco na pocitaci (nenarocnyho) tak mi to vytuhne. Nakonec jsem se rozhodnul, a celej pocitac preinstaloval, mam tam ted jen kodeky ktery byly u softu ke karte, bohuzel problem pretrvava. Dokonce se mi to kouslo pri prvni instalaci PVR coz je dost nepochopitelny, vzpomel jsem si ze kdysi se mi stalo totez. Mate nekdo nakej typ, jak se da tahle karta normalne pouzivat? Tohle je fakt na mrtvici...
Ivo Mašek (10205)|23.1.2005 04:06
delam pritom neco na pocitaci (nenarocnyho) tak mi to vytuhne
Co si představuješ pod pojmem "nenáročnýho" ?
Co máš za CPU ?
Při grabování se nedoporučuje nic jiného na PC dělat. Ono někdy vadí i surfování na inetu.
Joe-Joe (593)|23.1.2005 07:27
Mne napr. to vytuhne i ked len pozeram TV a popritom este napr. AutoCad, alebo ako pise Ivo i surfovanie. S tym , ale nespravis asi nic. Chce to poriadnu konfiguraciu samozrejme v Pentium.
doxa (58)|23.1.2005 10:08
[quote=Ivo Mašek]delam pritom neco na pocitaci (nenarocnyho) tak mi to vytuhne
Co si představuješ pod pojmem "nenáročnýho" ?
Co máš za CPU ?
[/quote]

P4 2.6ghz HT, 1024mb ram, rikal jsem si ze kdyz ma ten procesor HT, tak by mel dve prace zvladat bez problemu. Stane se to vetsinou kdyz pohnu rychle mysi, staci ze mam treba jen otevrenej word...
vladoc (456)|23.1.2005 18:12
Moja zostava:
XP, P4A 1,8 & 2,5 GHz, ASUS P4P800-X, 1 GB, MSI GeForce4 MX 440 (64 MB), Maxtor 6Y060L0 (60 GB, 7200, 2MB), WinFast TV2000 XP Expert, ATX FORTRON 350 (PFC)
Skúsil som zachytávať v režime DVD (plný PAL/6000 var.) a súčasne som
bol na internete, otváral a zatváral som dokumenty vo Worde, Avast bol aktívny a nakoniec som spustil defragmentáciu disku.
Sledoval som záťaž CPU - občas vyskočila na 100%(pri pohybe myšou).
Zachytené video len na dvoch miestach trochu šklblo (z 10 minút záznamu). Zachytával som kanál TA3, kde stále beží horizontálny text.
PC netuhne.
doxa (58)|23.1.2005 19:22
A je to uplne v hajzlu, ted mi to vytuhlo ikdyz jsem na tom nedelal vubec nic, takze asi nejlepsi vysvetleni bude to, co mi rek bracha:"koupil sis srackovou kartu" Grrrr :((
Ivo Mašek (10205)|23.1.2005 19:24
co mi rek bracha:"koupil sis srackovou kartu" Grrrr
...a jak ti brácha vysvětlí, že většině majitelům této karty vše funguje. :-)
Zkus ji regulérně odinstalovat a poté opět nainstalovat.
doxa (58)|23.1.2005 22:19
To podle me nebude mit asi zadnej smysl, kdyz uz jsem kvuli tomu preinstalovaval celej comp. Kdysi mi nekdo rikal, ze prej ta karta funguje dobre lidem, kterejm se povedla nainstalovat hned napoprvy, ovsem pro me zustava zahadou jak se jim to povedlo, kdyz me se to pri prvni instalaci kouslo (2x). To sem mel podruhy nainstalanej jen board, grafarnu a zvukarnu...
Joe-Joe (593)|24.1.2005 06:26
[quote=doxa]T...kdyz me se to pri prvni instalaci kouslo (2x). To sem mel podruhy nainstalanej jen board, grafarnu a zvukarnu...[/quote]

To je nejake divne. Vysvetli to presnejsie. Kedy? na zaciatku , na konci...
vladoc (456)|24.1.2005 07:23
[quote=doxa]To podle me nebude mit asi zadnej smysl, kdyz uz jsem kvuli tomu preinstalovaval celej comp. Kdysi mi nekdo rikal, ze prej ta karta funguje dobre lidem, kterejm se povedla nainstalovat hned napoprvy, ovsem pro me zustava zahadou jak se jim to povedlo, kdyz me se to pri prvni instalaci kouslo (2x). To sem mel podruhy nainstalanej jen board, grafarnu a zvukarnu...[/quote]
Ja som ju tiež rozchodil až po určitej dobe. Musel som vymeniť zdroj a základnú dosku. Ja som mal iný problém - pruhy pri čítaní a zápisu na HD. Ani vtedy PC netuhol.
Môžem povedať, že TV karta je odolná proti blbosti. Pri prvom nasadení mi nedosadla do slotu a až po x-pokusoch som to s hrôzou zistil. Potom už všetko šlapalo.
Karta nemá byť v slote PCI, ktorý spolupracuje s AGP - už sa o tom písalo.
doxa (58)|24.1.2005 18:01
[quote=Joe-Joe][quote=doxa]T...kdyz me se to pri prvni instalaci kouslo (2x). To sem mel podruhy nainstalanej jen board, grafarnu a zvukarnu...[/quote]

To je nejake divne. Vysvetli to presnejsie. Kedy? na zaciatku , na konci...[/quote]
Nainstaloval jsem to v presne v tom poradi jak pisu, board, grafika, zvukovka, tv karta