Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Cam Modul pomôže alebo nie ?

hustler (38)|4.12.2009 16:07
Mám záujem kúpiť tuto kartu http://209.85.135.132/search?q=cache:6xoroCvLLn0J:www.martico.sk/pages.php%3Fpage%3Dtelevizia-ponuka-zariadeni+cam+modul+martico&cd=1&hl=sk&ct=clnk&gl=sk

len som na pochybách ci mi bude na nieco ked 80 % programov mi ide bez nej, nakoľko uvedená káblovka ponúka v analogovej ponuke už digitálnu ponuku. Zmení sa mi kvalita po zakúpení cam modulu alebo nejake funkcie ? Pri analog. vysielaní mam asi 10 programov digitálnych aj s EPG. nechapem preco potom ponúkajú cam modul ked ide 80 % gigi programov aj bez neho ?
beepee (46)|4.12.2009 17:50
A ty si platíš digitální, nebo jenom analogovou nabídku?
Pokud digi, tak ty programy, které na TV chytáš, jsou vysílány volně (i když 80% se mi zdá docela dost) a ten zbytek je kódován a na jeho sledování potřebuješ právě ten modul s kartou.
hustler (38)|5.12.2009 15:41
[quote=beepee;252584]A ty si platíš digitální, nebo jenom analogovou nabídku?
Pokud digi, tak ty programy, které na TV chytáš, jsou vysílány volně (i když 80% se mi zdá docela dost) a ten zbytek je kódován a na jeho sledování potřebuješ právě ten modul s kartou.[/quote]

ja si platím analogovú, kde mám Programy digitálnej televízie dostupné z balíku analog.: STV1, STV2, STV3, Markiza, TV JOJ, TA3 + rádia za cenu 9,14 € a po zakúpení cam modulu by som mal digital: STV1, STV2, STV3, Markiza, TV JOJ, TA3, CT1, CT2, Sky news, RTL, Super RTL, NOE, Super RTL, VOX, očko + rádia za cenu: 11.45 €.

Moja otázka znie ked kúpim od káblovky cam modul pôjde mi kvalitnejšie vysielanie ako teraz ktoré je 576i, alebo jediné čo budem mať navyše bude tých pár programov ? alebo čo budem mať navyše ako doteraz ?
beepee (46)|5.12.2009 22:05
Ten modul ti signál nijak nevylepší, slouží pouze k rozkódování programů, které nejsou vysílány volně. Takže ti pouze přibude těch pár programů.
|Mio| (350)|6.12.2009 17:31
No, sice to bude porad 576i, ale ty co ti nejdou digitalne(analogove vysilane) jsou samozrejme horsi nez tentyz kanal v digi verzi.
hustler (38)|7.12.2009 14:29
[quote=|Mio|;252918]No, sice to bude porad 576i, ale ty co ti nejdou digitalne(analogove vysilane) jsou samozrejme horsi nez tentyz kanal v digi verzi.[/quote]

to mi je jasne ale ako vacsina pozeram CZ? SK programy tak kvoli CT,CT
sa mi to neoplatí, nevies poradit nejaku aleternatívu poskytovatela digi TV pre kvalitny obraz CZ, SK staníc ? nakoľko v 576i je to dosť rozmazane ....PS: kvalita zrejme závisí aj toho ako sa vysiela daný film ,že lebo som pozeral Transformers na Markíze kde som este taký kvalitný obraz nevidel ako pri tomto filme..
Pitomec (10211)|7.12.2009 14:39
Že je nějaký program v digitálu nemusí automaticky znamenat, že je i kvalitnější než v analogu - to je sice hodně rozšířený, leč zcela mylný názor. Stačí horší signál (což se týká i kabelovky) a zatímco analog zašumí, ale jede, tak digitál hodí tmu nebo obraz rozpadlý do kostiček. A svoje samozřejmě dělá i datový tok u digitálu, který to sledování obrazu někdy dokáže zprznit víc než ten šum v analogu.