Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony Vegas 7 - chyba při spuštění

Achmed (57)|1.12.2009 14:49
Dobrý den,
chci se jen zeptat na malý detail.... před cca měsícem jsem se SVS 7 pracoval a vše běželo v pohodě. Včera při pokusu o spuštění programu, se mi loading sekne v necelé půlce při "Initializing audio device". V systému mám vše ok, žádné změny ani zásahy do systému ani nastavení jsem nedělal, nepomohl ani reinstal SVS 7. Nesetkal se někdo s podobným problémem? Díky za jakoukoliv radu....
MIHI (940)|1.12.2009 17:54
Vegas nepoužívám, ale něco podobného jsem zažil s jiným programem, tehdy jsem zjistil, že to dělala webová kamera, kterou jsem měl připojenou. Tak zkus odpojit všechny periferie (webkamera, tiskárna, mp3 přehrávač, TV karta, apod.), jestli to náhodou nepomůže.
Daaon (16)|1.12.2009 18:29
Dej pak prosim te vedet jestli se ti to povedlo rozchodit.Ja mam problem s After Effectem a taky se to asi po dvou tydnech seklo.Ja to svadim na posledni update windowsu.
Achmed (57)|3.12.2009 16:14
Zdravím. Tak odpojení periferií nepomohlo. S nastavením audia jsem nic nedělal, neinstaloval jsem ani žádné programy nebo jiný SW... nevím s čím by se to mohlo bít...

Daaon: Já poslední update Windowsů dělal před cca 3mi týdny, SVS 7 jsem zkoušel spustit až předevčírem. Možná máš pravdu. Otázkou teď zůstává, jestli má smysl reinstal Windowsů (mám XP), protože pak se asi stejně zase nevyhnu updatu.... :-/
Achmed (57)|19.1.2010 13:45
Zdravím. Výše popsaný problém přetrvává. Poušel jsem se odinstalovat aktualizace, po který ta začalo, ale nic. Nemá někdo nějaký tip jak dál?
Achmed (57)|21.1.2010 12:26
Dneska ráno jsem odinstaloval všechny aktualizace, které jsem ztáhnul po době, kdy jsem v SVS 7 udělal poslední video. Odinstaloval jsem i SVS 7, kompa restartoval, smazal zbylé instalační adresáře, SVS 7 jsem nainstaloval znova a hádejte co. NIC! Furt nic, furt se loading SVS 7 sekne při "Initializing audio device".... nevím už co zkusit kromě reinstalu WIN a zakázání aktualizací.
stayman (12393)|6.2.2010 12:21
Nemas nainstalovane nejake pluginy? Trebars NewBlue?