Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Uvítáte distribuci filmů na flash kartách?

husky14 (34)|29.11.2009 23:57
  • Ano, rozhodně výborný nápad
  • Ano, pokud bude cenově srovnatelná s optickým diskem
  • Asi ano, uvidíme podle zkušeností z praxe
  • Ne, flash paměť na to není vhodná
  • Nevím, o tohle se nezajímám

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu TV Freak v pravém sloupci.
Ivo Mašek (10205)|30.11.2009 18:55
Jsem konzervativní, asi z toho důvodu ZÁSADNĚ NE !! Flim má být na placce a v příslušném obalu. Tak, jako nečtu knihy na PC, ale kupuji si je jako knihy, skutečné knihy. Jsem zvědav, kam až tenhle směr vývoje zajde.
artam (1147)|30.11.2009 19:27
Hlavne flashka nie je prilis vhodne medium pre trvanlivost zaznamu, ked sa budu snazit zrazit naklady a davat to na najlacnejsie MLC cipy.
Lisovane CD prehravam aj po vyse 20 rokoch (uvidime, ako to bude s lisovanymi DVD, zatial ok), ale u MLC flashiek sa podla mna tie data vyparia uz do 10 rokov, skratka chudatka uvaznene elektrony sa pomaly vytuneluju z hradiel na slobodu. :)
Pitomec (10211)|30.11.2009 19:31
A co by to mělo za význam, když vylisování DVD stojí pár kaček?
husky14 (34)|1.12.2009 00:19
[quote=Pitomec;251634]A co by to mělo za význam, když vylisování DVD stojí pár kaček?[/quote]Budou v tom prachy.... co taky jinýho :rolleyes: Paramount s Kingstonem si navzájem pomůžou a další se tutově přidaj, resp. nezůstanou pozadu.

Podle mě to vymysleli dobře, filmy na flashkách budou imho mezi lidma hitovka a ty tisíce a milióny kopií se Kingstonu prostě vyplatit musí. Obyčejný lidi vůbec nebudou přemejšlet, že levný paměti ten film dlouho neudrží.... bude to na malinkej klíčence a to je dneska "in". Proč se tahat s plackama, když USB je dneska na každým autorádiu a DVD přehrávači za 8 stovek ;)
ai (2993)|1.12.2009 02:07
Dokonce i ten prvni dojem , ze to pichnes kamkoliv co ma USB a pojede to zatim kulha, ponevadz ta prvni flashka s Transformers2 (v odkaze nade mnou, a pak muj komentar v diskuzi pod tim) se rozjede jen s EXE souborem, ci-li jen v PC.
jarino1978 (8045)|1.12.2009 08:46
neviem si predstaviť, že budem mať zbierku flash kľúčeniek...brrrrr....čo ich budem skladovať v pohári od zaváranín ?