Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD-Lab a hudba

Vasekpasek (19)|20.1.2005 21:54
Ahoj, chtěl bych se zeptat na dvě věci:
1. Jde v DVD-Labu nějak dát hudba na pozadí a případně jak? Kdykoliv se snažím otevřít jakýkoli povolený audio soubor pod záložkou music, tak mi to vždy napíše, že ten soubor nejde otevřít, ty anglický psaníčka tam chápu tak, že mám použít kratší soubor ale ani to nejde...
2. Jde v DVD-Labu nějak vytvořit pouze audio stopu? Vytvářím koncert Queenů ve Wembley a chtěl bych k tomu jako bonus přidat pár "pouze písniček"
Za odpovědi moc dík
vilik (127)|21.1.2005 19:40
Add 1. Jde. Ke každému menu lze umístit hudbu na pozadí.
Add 2. Nejde, nebo jsem na to nepřišel. Zkoušel jsem to samé, ale bez video stopy mě to nepustilo dál. Ale třeba jsem nezvolil úplně správný postup.
Vasekpasek (19)|22.1.2005 22:55
No jo, ale problém je v tom, že mi absolutně žádná hudba nejde naimportovat. MP3 to sice nepodporuje, ale když to převedu na wav, tak mi to taky "nesežere", když převedu nějaký zvuk z filmu na MP2, tak taky ne... Jato to mám tedy udělat?
ai (2993)|23.1.2005 00:20
to je nejake divne, napis polopate co delas a co ti to pise,

davas tu muziku nejprve do asset window a az pak pod video ?
Alex88 (42)|23.1.2005 00:30
Ano. hudba nejde naimportovat! A viete preco? Pretoze MUSI mat vzorkovanie 48.000 Hz! Pokial ma subor *.wav, alebo *mp2, frekvenciu "klasickych" 41.100 Hz, tak to nejde.

Vyskusajte funguje to! :BB:
vilik (127)|24.1.2005 23:42
Alex88 má pravdu.
Pears (1027)|1.2.2005 01:13
[quote=Vasekpasek]Ahoj, chtěl bych se zeptat na dvě věci:
1. Jde v DVD-Labu nějak dát hudba na pozadí a případně jak? Kdykoliv se snažím otevřít jakýkoli povolený audio soubor pod záložkou music, tak mi to vždy napíše, že ten soubor nejde otevřít, ty anglický psaníčka tam chápu tak, že mám použít kratší soubor ale ani to nejde...
2. Jde v DVD-Labu nějak vytvořit pouze audio stopu? Vytvářím koncert Queenů ve Wembley a chtěl bych k tomu jako bonus přidat pár "pouze písniček"
Za odpovědi moc dík[/quote]
Problem 1. : Vyresen (asi)

Problem 2. : Jde to. Jenom musis vlozit Empty Slideshow - vlozit audio stopu - v zalozce Slides musis dat aspon jeden obrazek (ja jsem to vyresil tim, ze jsem tam vlozil jeden cerny obrazek) - DULEZITE: v zalozce Time zaskrtni Match Slides To Audio Duration jinak ti to bude hrat jen 5sec (defaultne)
Vasekpasek (19)|6.2.2005 14:09
Samozřejmě, že importuju hudbu s frekvencí 48 kHz...
No nic, ještě bych se chtěl zeptat, zda jde nějak udělat, abych dal hudbu na pozadí, a ta hudba provázela celé menu. Neboli, když jdu třeba do podmenu, aby ta hudba pořád pokračovala...
Kdyby to nějak šlo, tak ještě nezapomeňte napsat jak:)
Pears (1027)|6.2.2005 17:24
To nevim jestli to jde, spis ne. Jeste jsem se s tim na zadnem DVD nesetkal. Ale vse je mozne a mozna je zde nekdo chytrejsi nez my :-D