Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Skúsenosti s domacim kinom Panasonic SC-PT170EP

Roderic (41)|22.11.2009 19:54
Ahoj,
chcem si kupit domace kino, tak do 200-220€. Telka je Panasonic TX-P42G10E. Zatial uvazujem nad Panasonic SC-PT170EP.

Ma niekto s nim skusenosti? Mozete mi napisat, ake to je? Ale poradte nieco fajn v tejto cenovej hladine.

Dakujem
Roderic (41)|25.11.2009 11:23
Ziadne skusenosti?? Tak poto, co si myslite o kupe tohto domaceho kina?

Ako je najlepsie zapojit domace kino, aby cez neho hralo zvuk televiznych programov, alebo suborov pustanych z PC?
matusco (376)|26.11.2009 09:01
Ahoj,

presne tento sice nemam, ale mam model kupovany cca 2 roky dozadu. V tom case nemal HDMI, USB a ani RDS na radiu. Ostatne znacky uz vacsinou cosi take ponukali, ale ja som chcel znacku Panasonic.

Vseobecne, pokial sa chces cosi dozvediet, musis sa pytat presne. A povedat aj to, na aky ucel ho budes pouzivat.

K tvojej otazke, ako najlepsie ho prepojit s TV, aby siel zvuk TV z dom. kina:
Kedze uvedene dom. kino nema TV tuner, zvuk z TV vysielania don dostanes jedine tak, ze pohladas vzadu audio vstup a na telke audio vystup, inac neviem.

Moj starsi model ma 2xcinch pre audio vstup, donho som zviedol audio vystup a hraje mi. Ci uz to je TV, ci starsie VHS, alebo tiez externy zdroj zvuku (trebars aj mobil).


Ak mas konkretne otazky, tak sa pytaj.
Roderic (41)|27.11.2009 09:05
No tak skusim otazku specifikovat presnejsie. Vecte, ze v audio a TV sa velmi nevyznam. Doteraz som nic take nekupoval.

Je mozne, aby som mal cez toto DK 5.1 zvuk, ked by som pustal .mkv z multimedialneho prehravaca WD alebo PC? Ake kable by som musel na to pouzit?

A dokazal by som na nich pocuvat aj zvuk z TV programov primanych cez Fergason Ariva HDTV 200? Tu by som mal ake kable pouzit?

Alebo poradte aj nejake ine DK, alebo ine riesenie v dobrej cenovej hladine.