Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: LG 50PS3000 - zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Srdečně zdravím, dovolil bych si požádat o zkušenosti s tímto modelem.

Tuto plazmu mám cca týden a jsem velice spokojen. Na vstupu mám analogovou kabelovku UPC a anténu pro příjem DVB-T z Prahy. Přes slučovač UHF + K1-S38 se mi podařilo vše rozběhat až na jednu drobnost, viz. níže. SD obraz kabelovky i Mpeg2 DVB-T není tak tragický jak jsem se na 50 palcích obával. HD příjem přes Mpeg4 je super i u dopočítavaných pořadů.
    Vzhledem k tomu, že jsem měl v TV firmware verze 3.31, nahodil jsem dle popisu na UK fóru i podporu DivX jak je tomu u modelu PS6000. Poměr cena/velikost obrazovky/výkon naplnil moje očekávání

Drobností která mi vadí je nekvalitní zvuk u Novy HD - kodek AAC, druhá stopa MPEG je OK. Dle všeho chytám vysílač Praha-Ládví.

Jak jste na tom s kvalitou zvuku v kodeku AAC u Novy HD, prosím?

Vím, že se jedná doposud o experimentální vysílání, ale v kancelářském PC chytám Novu HD včetně zvuku OK (Leadtek WinFast DTV2000H)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Dobrý den, taky uvažuji o této televizi a chci se zeptat jaká je kvalita obrazu?? Ostrost atd...
    Děkuji

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Ja mám túto plazmu asi mesiac a veľká spokojnosť. Na vstupe mám Skylink, HD programy to je jedna báseň. Zo začiatku som mal obavu z vypálenia loga, teraz už ani nie. Veľkosť sa dá krásne upraviť. Zvuk na Nova HD je dobrý, štandart. Obraz veľmi dobrý, mám aj príjem z obecnej káblovky cez MMDS a zdá sa mi, že na plazme je kvalitnejší ako na mojej CRT s uhlopriečkou 72 cm.

For Vlabar: Ako sa Ti podarilo zmeniť 50PS3000 na 50PS6000? Študoval som aj ja na avforums, ale je tam nejaký zmätok ohľadne firmwaru, ja mám 3.40. Má niekto s týmto praktické skúsenosti ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Mohu potvrdit. Kupoval jsem ji sousedovi a obraz (Skylink) je jako víno. Pořád laborujeme, kdo má lepší obraz (mám G10). Štěstí, že TV nestojí vedle sebe )

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Stanley73 Zobrazit příspěvek

For Vlabar: Ako sa Ti podarilo zmeniť 50PS3000 na 50PS6000? Študoval som aj ja na avforums, ale je tam nejaký zmätok ohľadne firmwaru, ja mám 3.40. Má niekto s týmto praktické skúsenosti ?
    Dlouze jsem podržel OK na TV a na ovladači a naskočilo mi servisní menu. U FW 3.40 to už nelze, pouze přes servisní ovladač ...

Nicméně, neodolal jsem a koupil BD přehrávač kde je podpora DivX i FullHD MKV, flash disky tak stejně nestrkám do TV. Jediné co se chystám odzkoušet je záznam streamu přímo na USB ...

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Čo je to servisný ovladač?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Stanley73 Zobrazit příspěvek
    Čo je to servisný ovladač?
    IR ovladač podobný tvému, ale opatřen pár tlačítky navíc. Mají je servisní technici LG.

Někde jsem četl, že lze servisní ovladač získat/naprogramovat z nějakého universálu Logitech ...

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od vlabar Zobrazit příspěvek
    IR ovladač podobný tvému, ale opatřen pár tlačítky navíc. Mají je servisní technici LG.

Někde jsem četl, že lze servisní ovladač získat/naprogramovat z nějakého universálu Logitech ...

- pokud ji chcete prepnout na PS6000, tak k tomu staci asi jakykoliv universalni ovladac, ja ho mam z LIDLU
    - prepnete ho na SAT, u toho z lidlu dejte DSAT, bud nalistujte zarizeni ALLTECH, nebo zadejte kod 5147 (nebo 147)
    - namirte universal na TV a zmacknete + jakoby jste pridavali hlasitost
    - ted to chce kod do servisniho menu, vemte original ovladac a mackejte 0, tusim ze na popate se otevre servisni menu
    - navolte sipkami model 50PS6000
    - nyni mate u polozky Media player - EMP-PMM =
    photo, music, movie
    Naposledy upraveno uživatelem taigr: 13-08-2012 v 10:47

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Zdravím ve spolek po letech

Provedl jsem cca před rokem upgrade BD playeru z LG BD370 na LG BX580 (s podporou 3D, HDMI 1.4) a zjistil jsem, že na LG 50PS3000 je zvuk peklo Musím zesílit téměř na stupeň 50. Dialogy jsou slyšet špatně, ruchy zase někdy strašně moc ... Nastavování zvuku na TV i BD k ničemu nevede. Říkal jsem si nejprve, že to může být v BD, že si počkám na nový FW, ale žádná změna. Později jsem předmětný BD player odzkoušel na jiné TV a OK.

Slyšel jsem také, že to TV s novými BD nemusí stíhat. Nemáte někdo zkušenost, řešení ... ???

Podobná témata

1. VU+ UNO - zkušenosti
    Od yazoo66 v sekci DVB-S
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 18-11-2012, 18:19
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-01-2012, 08:07
  3. Samsung PS50B550 nebo LG 50PS3000?
    Od borekb v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-01-2012, 07:51