Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Asus U3000 Hybrid USB - nejde vo Win7

quasi (157)|19.11.2009 18:37
Priatelia,
problem je v nadpise, tato karta mi nejde nainstalovat vo Win7, na webe asusu som nenasiel nove ovladace, vie mi niekto poradit co s tym? Ak viete o novych, prosim o link...
Moc dakujem, mam novy notas, som chory a nemozem sledovat TV...

Q.
Ivo Mašek (10205)|20.11.2009 06:56
No to bude stejný problém, jako u tuneru ASUS My Cinema-PE6300Hybrid. Ten se řeší zde:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=21831
Prostě ASUS na zákazníky kašle a nutí je ke koupi nového výrobku. Ta všudepřítomná a drahá ASUS reklama se prostě zaplatit musí. (kdysi jsem s touto "nejlepší" značkou měl také obdobný problém, a definitivně jsem s ASUS skončil - na věčné časy)
Já vím, toto mentorování ti (a ostatním) nepomůže, ale pokud ASUS nevydá příslušné ovladače pro podporu Win_7, s největší pravděpodobností s tím nic neuděláš.
quasi (157)|20.11.2009 16:46
[quote=Ivo Mašek;249571]No to bude stejný problém, jako u tuneru ASUS My Cinema-PE6300Hybrid. Ten se řeší zde:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=21831
Prostě ASUS na zákazníky kašle a nutí je ke koupi nového výrobku. Ta všudepřítomná a drahá ASUS reklama se prostě zaplatit musí. (kdysi jsem s touto "nejlepší" značkou měl také obdobný problém, a definitivně jsem s ASUS skončil - na věčné časy)
Já vím, toto mentorování ti (a ostatním) nepomůže, ale pokud ASUS nevydá příslušné ovladače pro podporu Win_7, s největší pravděpodobností s tím nic neuděláš.[/quote]

Nasiel som na webe asusu drivery pre w7, ale ziaden nejde. Ten tuner mam necely rok, ak sa mi to nepodari vyriesit, je to posledna vec, ktoru som si od Asusu kupil...
Warik (28)|30.11.2009 12:42
no me taky nove koupena Asusu ps3 100 karta nejela pod W7 , podpora ovladacu na netu je temer nulova jeste nemaji ani W7 drivery...
ale strcil jsem tam ovladac co je k Vista 64 bit ( mam W7 64 bit ) a kartu jsem po dlouhem trapeni rozjel...
par postrehu:
- pod power cinema 5 sel DO ale nenaslo zadny tv tuner
- pod power cinema 6 nesel DO ale naslo TV tuner a dokonce signal jsem uz vyresil programy bezi vsechny bez sekani
-pod Win media center nejde DO ale tv kartu take uz naslo
-vse se mi podarilo az po ciste inslataci W 7 ( kde predtim nebyla zkousena zadna TV karta ) , ani pod XP se mi nechtela rozjet

takze jen zkouset a zkouset ,je to o nervy ale nejak to preci jit musi...
ja uz ted musim rozchodit jen ten blby DO a jsem spokojen ...
snad jsem trochu pomohl...