Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nespustí se Adobe Photoshop CZ4

Jetelina (1)|18.11.2009 12:02
Zdravím,
dnes jsem si zakoupil licenci pro Adobe Photoshop CS4. Předtím jsem používal CS2 a CS4 jsem měl jenom jako trial verzi, která po mě začala chtít sériové číslo, takže jsem si tu licenci koupil.

Mám ale problém....poté, co jsem seriové číslo zadal, potvrdil a aktivoval produkt, mi program napsal "Licence has expired" nebo něco v tomhle smysli a tlačítko OK.....pak už se mi nespustilo. Pokaždé, když chcu teďka PS CS4 spustit, mi naskočí odsouhlacení licenčních podmínek (viz. zde: http://sdilej.net/pics/d00ac0506c0ed3054bbd86efebf8e42e.PNG), které když odsouhlasím, tak se nestane vůbec nic...

Můžete mi prosím porait co s tím?? :-((
1hroch (865)|19.11.2009 19:40
Pokud mas zalohu pred instalaci Adobe mas vyhrano. Jinak:
format C:
Znovu nainstalovat Windows, nic vic, hned vsechny Adobe produkty, zaktivovat, pak tam nandej, co je libo.
Alespon ja jsem jinou cestu neobjevil. Jakmile si jednou Adobe postavila hlavu, nedokazal jsem ji premluvit.
Pozor - Win XP Pro 32bit - s jinymi OS nemam zkusenost
MAKcz (205)|20.11.2009 09:34
[quote=Jetelina;249229]Zdravím,
dnes jsem si zakoupil licenci pro Adobe Photoshop CS4. Předtím jsem používal CS2 a CS4 jsem měl jenom jako trial verzi, která po mě začala chtít sériové číslo, takže jsem si tu licenci koupil.

Mám ale problém....poté, co jsem seriové číslo zadal, potvrdil a aktivoval produkt, mi program napsal "Licence has expired" nebo něco v tomhle smysli a tlačítko OK.....pak už se mi nespustilo. Pokaždé, když chcu teďka PS CS4 spustit, mi naskočí odsouhlacení licenčních podmínek (viz. zde: http://sdilej.net/pics/d00ac0506c0ed3054bbd86efebf8e42e.PNG), které když odsouhlasím, tak se nestane vůbec nic...

Můžete mi prosím porait co s tím?? :-(([/quote]

V prvni rade bych kompletne odinstaloval Adobe a vycistil registry, ... pak instalaci a pokud to opet nepujde tak support, ja ted s nima po havarii hdd resil, ze potrebuju dalsi aktvicaci abych mohl provozovat PS jak doma tak v kanclu a 3ti mi to logicky nechtelo povolit
zeles (4)|8.6.2011 20:46
souhlasim s markem, odinstaluj a vymaz z registru, klidne rucne popr nejaky cleaner... rucne START -> SPUSTIT -> regedit -> vyhledat: adobe ... a mazni photoshop (bacha at si nesmazes reader zbytecne)

format je podle me zbytcne reseni...popripade spis nejakou obnovu jestli mas udelanou zalohu

popr mi sem postni log z combofixu
Ivo Mašek (10205)|9.6.2011 18:41
[quote]popr mi sem postni log z combofixu[/quote]
Odpovídáš na post z roku 2009 (!!) Poslední aktivita jmenovaného zde na TVF je datována listopadem 2010. ....... ten už ti asi nic nepošle. Za ty dva roky to už buď vyřešil, a nebo již používá něco jiného.
MartasKP (710)|11.6.2011 00:03
[quote=Ivo Mašek;350604]Odpovídáš na post z roku 2009 (!!) Poslední aktivita jmenovaného zde na TVF je datována listopadem 2010. ....... ten už ti asi nic nepošle. Za ty dva roky to už buď vyřešil, a nebo již používá něco jiného.[/quote]
:-E:-E:BB::BB: