Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nastaveni HDMI na iCAN 3800TW - IP

vkmonicek (1)|16.11.2009 17:37
Poridil jsem si domu O2 TV, ale zahy jsem narazil na zatim neresitelny (jednoduse) problem.

Prvni spojeni s TV musi byt uskutecneno pouze pres SCART a pote je mozne si nekde v menu nastavit prenos signalu pres HDMI nebo pres antenni kabel.

Mam TV Sharp Aquos LCV-42A83M; je to multiregionalni pristroj s PAL i NTSC, 110-220V, koupeno v zari 2008 a dovezeno nyni z USA. Bohuzel tato tento pristroj nema SCART; ma HDMI a dalsi vstupy.

"Ochotny" asistent nn O2 technicke podpore mi vstric nevysel a odmitnul mi sdelit postup tlacitek, abych mohl "naslepo" prehodit SCART vystup na HDMI vystup a vesel uzivat zaplacenou sluzbu.

Nevi nekdo jaky by mel byt sled tlacitek na DO, aby doslo ke zmene SCART na HDMI? Nebo odkaz na stranky, kde jsou screen shoty menu? Nebo youtube.com video?

Kdyz nic nenajdu, nezbyde me nez koupit levnou TV se scartem.

Diky za pomoc,
Vasek
mato1168 (37)|15.8.2013 10:57
Viem ze je to stara tema a neviem ci je este aktualna.Ak ma TV cinchovy vstup tak by sa to dalo riesit kablom scart-cinch a vtedy by to malo fungovat a uz by len stacilo prehodit ten vstup na hdmi
golfLC (1941)|15.8.2013 13:43
No hádam to už maník za tri roky rozchodil :BB:
mato1168 (37)|15.8.2013 16:54
to dufam aj ja ale predsa len ak by nie na nete som nasiel ten typ TV a ma tam aj cinche takze ako som hovoril by to malo fungovat