Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

kompatibilita digital signage

Michal Řeháček (4)|14.11.2009 18:23
Dobrý den, v poslední době se zabývám vzdálenou správou digitalních obrazovek po internetové síti. Jelikož mé znalosti co se týče hardware a software jsou na velmi nízké úrovni, věřím že zde najdu alespoň nějaké nasměrování, protože propojení všech technologií tak , aby byly plně kompatibilní je pro mě veliký problém.

Co přesně mám na mysli: Ve výloze prodejny se chystám instalovat obrazovku.Multimediální obsah, který by se na ní přehrával bych chtěl posílat(upgratovat) z mého PC po síti. Pravděpodobně ,aby byl systém plně funkční potřebuji své PC - internetovou síť - multimediální přehrávač - a obrazovku. Jenomže nevím jaké by tyto produkty měli mít parametry, aby byly plně kompatibilní a funkční. Nechci zakoupit techniku, která nebude možna vzájemně propojit. Vím, že těcH možností jak dosáhnout výsledku, v mém případě přehrávání reklamních spotů na obrazovce pomocí vzdálené správy je spousta a budu rád za každou radu která mě posune dál, jak říkám mé znalosti selhávají.

můžete mi pomoct také s těmito pojmy : RS 232C, podpora DLNA, ethernet
aragorn (96)|14.11.2009 21:00
no neviem ci sa tu najde niekto kto ti to bude vysvetlovat nakolko su o tom info na wiki (urcite aj na ceskej).
myslim ze hladas taketo nieco http://www.cisco.com/en/US/products/ps7220/index.html - taketo alebo podobne vyuzivaju napr aj v nakupnych centrach na tych reklamnych TV nad pokladnami.
odporucam google.com wikipedia.org a dalsie