Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: kompatibilita digital signage

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Dobrý den, v poslední době se zabývám vzdálenou správou digitalních obrazovek po internetové síti. Jelikož mé znalosti co se týče hardware a software jsou na velmi nízké úrovni, věřím že zde najdu alespoň nějaké nasměrování, protože propojení všech technologií tak , aby byly plně kompatibilní je pro mě veliký problém.

Co přesně mám na mysli: Ve výloze prodejny se chystám instalovat obrazovku.Multimediální obsah, který by se na ní přehrával bych chtěl posílat(upgratovat) z mého PC po síti. Pravděpodobně ,aby byl systém plně funkční potřebuji své PC - internetovou síť - multimediální přehrávač - a obrazovku. Jenomže nevím jaké by tyto produkty měli mít parametry, aby byly plně kompatibilní a funkční. Nechci zakoupit techniku, která nebude možna vzájemně propojit. Vím, že těcH možností jak dosáhnout výsledku, v mém případě přehrávání reklamních spotů na obrazovce pomocí vzdálené správy je spousta a budu rád za každou radu která mě posune dál, jak říkám mé znalosti selhávají.

můžete mi pomoct také s těmito pojmy : RS 232C, podpora DLNA, ethernet
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

no neviem ci sa tu najde niekto kto ti to bude vysvetlovat nakolko su o tom info na wiki (urcite aj na ceskej).
    myslim ze hladas taketo nieco http://www.cisco.com/en/US/products/ps7220/index.html - taketo alebo podobne vyuzivaju napr aj v nakupnych centrach na tych reklamnych TV nad pokladnami.
    odporucam google.com wikipedia.org a dalsie
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Výběr 65" televizoru pro digital signage
    Od holodroid v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 24-02-2012, 09:44
  2. DVB-T: Kompatibilita WMC s TV kartami
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-12-2011, 19:36
  3. kompatibilita digital signage