Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

wmp11 theater mode problem

pm74 (7)|14.11.2009 10:20
stavajici konfigurace:
hardware: radeon 9600 ,crt monitor, starsi analog tv na vystupu s-video /redukce na kompozit/
software: catalyst 9.1, ffdshow tryouts, wmp11

problem: pri prehravani videa ve fronte ve wmp11 nefunguje korektne theater mode /fullscreen na tv/ na overlay vrstve. resp. u prvniho prehravaneho videa ano u dalsiho se automaticky deaktivuje. v pripade ze pouziju vynucene preskoceni vpred/vzad na dalsi soubor theater mode zustane aktivni. totez zkouseno i s nejnovejsimi catalyst, ale problem pretrvava. zkousel jsem nastavit overlay v ffdshow pridanim wmplayer.exe ale rovnez beze zmeny. nemate s uvedenym problemem zkusenosti? nejaky napad? diky
Pitomec (10211)|14.11.2009 11:52
A co takhle zkusit nějaký normální přehrávač?
pm74 (7)|14.11.2009 11:59
[quote=Pitomec;248537]A co takhle zkusit nějaký normální přehrávač?[/quote]

hmm... jako vykrik dobry, ale jako rada uplne naprd. takze napriste prosim o KONSTRUKTIVNI postrehy, vedouci k vyreseni popsaneho problemu. kdybych chtel poradit s vyberem prehravace, jmenovalo by se vlakno asi jinak, ne?
Pitomec (10211)|17.11.2009 19:31
Když přehrávač funguje na prd, tak je nejsnažším řešením použití přehrávače jiného a ne hledání jakési nápravy toho stávajícího. A konstruktivní postřeh je ten, že používám VLC a podobný problém neznám. Stačí?
StD (8612)|17.11.2009 22:07
[quote=pm74;248538]hmm... jako vykrik dobry, ale jako rada uplne naprd. takze napriste prosim o KONSTRUKTIVNI postrehy, vedouci k vyreseni popsaneho problemu. kdybych chtel poradit s vyberem prehravace, jmenovalo by se vlakno asi jinak, ne?[/quote]

No "konstruktivní" postřeh to tedy rozhodně byl, neboť toho šmejdu WMP se teď nezbavíš jinak než Reinstallem na čisto (naformátováno) a ovlivňuje vše v systemu. Příště instalovat s rozmyslem. Já osobně jsem WMP od verze 6 nepostrádal. Mohou si ho dát do vitriny.