Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Lifeview DVB-T anténní konektor

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Dobrý den,

stal se mi menší problém s mou TV kartou Lifeview FlyDVB-T.. pri odpojovani antenniho kabelu se mi vytrhla samicci cast, ktera ma spravne drzet v TV karte. Tato cast je s vnitrkem TV karty spojena napevno vodicem, bohuzel ale ted po vytrzeni diky nestalemu spojeni mam jen nekoukatelny neustale se zasekavajici obraz a zvuk. Zkousel jsem s tim ruzne kroutit, zbytek trciciho vodice mirne prihnout ven atd.. ale ten spoj je zkratka stale volne a problem pretrvava.

Muj dotaz tedy zni - mate nekdo tuseni zda se da nekde sehnat cela tato soucastka, ze bych tu starou vypajel primo z tistaku (karta uz davno neni v zaruce..) a vlozil tam fungl novy antenni konektor? Pripadne nejakeho jine reseni? Ty dve casti do sebe zapadaji a proto se k tomu vodici uprostred pajkou nemohu dostat, abych je pripajel napevno..

Jeste posilam obrazek pro upresneni..

Dekuji za pomoc, je to (byla) momentalne jedina televize v domacnosti, takze se ted nemohu podivat ani na zpravy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Paráda, tohle vypadá jako nadějné řešení. Děkuji.

Podobná témata

1. Anténní rozvody / Jak na ně
    Od dave_no v sekci DVB-C
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-05-2011, 20:41
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 21-12-2010, 22:01
  3. LCD: Jaký anténní kabel?
    Od Anford v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-08-2010, 10:06