Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prehravani DVD pres TV out

patrikm (6)|20.1.2005 07:18
Ahoj,
nevite nahodou nekdo kde by mohl byt problem:
kdyz prehravam DVD pres TV out tak mi jede pouze zvuk - obraz se vubec neobjevi - proste cerna obrazovka. Pokud prepnu na monitor vse je v poradku.
Jen pro upresneni mam RIVA TNT 2 s TV out a system winxp.

dik moc

Patrik
Ivo Mašek (10205)|20.1.2005 07:35
Jakékoli filmy z PC do TV přes grafickou kartu - říkám to dobře ?
patrikm (6)|20.1.2005 07:39
Ne DivX a tak jsou v pohode, problem je pouze DVD.

Patrik
Ivo Mašek (10205)|20.1.2005 07:43
Mě se nelíbí ta TNT. Mrkni na moje web. stránky (adresa je pod čarou tohoto příspěvku) do sekce "grafické karty". Ono se jedná o tu vezri TV-OUT čipu na modelech TNT.
patrikm (6)|20.1.2005 07:47
moc se v tom nevyznam - na co presne se mam zamerit - tam moje TNT ma na sobe chip conextant xxxxxx presne cislo nevim.
Jsem si stoprocentne jisty ze pred posledni reinstalaci windows mi to jelo. ted jsem tam dal nejnovejsi ovladace od nvidie predtim jsem mel nejake starsi snad neco jako 27.xx presne nevim protoze mi odesel disk a s nim i ty ovladace:-((

P
Ivo Mašek (10205)|20.1.2005 07:49
Myslíš detonátory. Nemůžeš na starší modely grafik dávat poslední detonátory. Dělají dost paseku.
patrikm (6)|20.1.2005 07:52
OK zkusim tam teda supnout neco starsiho - mas nejaky tip? Je to sice jen na chvili, pac budu kupovat novy PC ale i tak bych to rad rozchodil.
Jinak mas nejake zkusenosti s kvalitou tv outu pro intelovskou grafiku ktera je na zakladnich deskach s chipsetem 865G?

Patrik
Ivo Mašek (10205)|20.1.2005 07:58
OK zkusim tam teda supnout neco starsiho - mas nejaky tip?
No, to nemám. Já mám řadu MX, ale dočasně - během týdne montoji Titana (detonator 43.45). Mrkni na http://www.zoneg.net (je to česky), tam by to měli vědět - věnují se tam pouze řadám InnoVision.
Jinak mas nejake zkusenosti s kvalitou tv outu pro intelovskou grafiku ktera je na zakladnich deskach s chipsetem 865G?
Ty si chceš pořídit integrovanou grafiku ?? Nedoporučuji.
patrikm (6)|20.1.2005 08:05
Vzhledem k urceni PC - programovani a obcasne shlednuti videa se mi zda zbytecne vyhazovat penize za dalsi grafickou kartu. abych upresnil chci si kupoat S-Presso, zatim jsem ho nikde nemel moznost vyzkouset ale vychvaluji ji u nej to ze ma direct dvd paly tedy prehravani dvd bez zapnuti pc a tak budou muset tu kartu mit vychytanou - nebo ze by to pousteli pres TV tuner - tan tam je take.

Patrik
Ivo Mašek (10205)|20.1.2005 08:11
Nezapomeň, že integrovaná grafika si bere pro svoji práci paměť z desky, a ukrojí značnou část z procesoru. A deska je nerozšiřitelná. Pokud v budoucnu budeš chtít výkonější grafiku, budeš muset kupovat novou desku.
Na to, co to chceš používat v dnešní čas, ti to stačit bude. Ale co ty víš, co budeš chtít třeba za rok :-)
patrikm (6)|20.1.2005 08:14
Do budoucna jsem klidny - ma to volny AGP port takze se tam da strcit i neco lepsiho. chci tam dat 2.4 P4 a 1gb ram to by mohlo na to video stacit i pri integrovane grafice. no sak uvidime co z toho bude.
Ale jinak diky.

Patrik
Ivo Mašek (10205)|20.1.2005 10:42
To bude určitě stačit - nemusíš mít obavy.
vlada (3470)|10.3.2005 21:00
Já bych doporučil zkusit 2 věci -
1) Utilitku TVTool, jestli to nějak nerozchodí
2) DVD přehrávač s výstupem na VMR9 (DX9 je nutný). Zkusil bych MPC a MV2Player, tam se to dá nastavit.