Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV 32" s možností přehrávání filmů na USB

iceland (4)|8.11.2009 23:02
Dovoluji si obrátit se na vás o radu. Potřebuji "přenosnou" TV, která bude používána v dětském pokoji a pracovně manželky. Původně jsem uvažoval o velikosti 26", ale vzhledem k omezené nabídce a minimálním cenovým rozdílům se nyní přikláním k 32". Nejdůležitějším kritériem je možnost přehrávání filmů přes USB. Druhým kritériem je přijatelná velikost, právě pro tu manipulaci. Měl jsem vyhlídnutý Philips 32PFL5604H, podle informací, které se mi podařilo z netu získat jsem ho již téměř objednal. Pro jistotu jsem si ho šel prohlídnout i naživo, ale prodavač mi řekl, že tento typ přehraje z USB jen fotky a hudbu a doporučoval mi nějaký Samsung. Samsung měl však o dost širší rámeček a taky mám obavy z leské úpravy obrazovky. Poradíte, který typ TV je z tohoto hlediska vhodný (tj ideálně přehraje vše co mu podstrčím :-)? Díky
vivid.sk (11472)|9.11.2009 09:50
Pokial sa za posledne 4 mesiace nic nezmenilo, tak neviem o inych modeloch ako Samsung (rada B65x a vyssie, i ked po uprave v SM by to mohlo ist aj s B55x - neoficialne).

Aj Samsung ma ale mnohe muchy, takze pokial od toho ocakavas plnohodnotnu podporu DVD, vyber jazykovych stop, vyber z roznych titulkov, prehravanie DTS a dalsie, tak na to rovno zabudni a zozen si prenosny player typu Popcorn Hour, eGreat alebo ine.

viac info o tomto same najdes vo vlakne LE40B650
standawrc (172)|9.11.2009 13:17
[quote=iceland;247675]Dovoluji si obrátit se na vás o radu. Potřebuji "přenosnou" TV, která bude používána v dětském pokoji a pracovně manželky. Původně jsem uvažoval o velikosti 26", ale vzhledem k omezené nabídce a minimálním cenovým rozdílům se nyní přikláním k 32". Nejdůležitějším kritériem je možnost přehrávání filmů přes USB. Druhým kritériem je přijatelná velikost, právě pro tu manipulaci. Měl jsem vyhlídnutý Philips 32PFL5604H, podle informací, které se mi podařilo z netu získat jsem ho již téměř objednal. Pro jistotu jsem si ho šel prohlídnout i naživo, ale prodavač mi řekl, že tento typ přehraje z USB jen fotky a hudbu a doporučoval mi nějaký Samsung. Samsung měl však o dost širší rámeček a taky mám obavy z leské úpravy obrazovky. Poradíte, který typ TV je z tohoto hlediska vhodný (tj ideálně přehraje vše co mu podstrčím :-)? Díky[/quote]

něco jsem slyšel o Philips 32PFL9604H ta prý má všechno a v testech vyhrává nemám vlastní zkušenosti a je z nich prý nejlepší . Chtěl bych taky něco o této TV vědět . recenze zde
http://lcd-televize.heureka.cz/philips-32pfl9604h/recenze/
vivid.sk (11472)|9.11.2009 13:34
To ma daleko od objektivnej recenzie - skor si nadrzany majitel potreboval pochvalit svoju kupu.
(netvrdim, ze to nemoze byt perfektny TV, ale takto sa review jednoducho nerobi)

a co sa tyka prehravania z USB, treba si vygooglit nejake schopnejsie porovanie, pretoze v testoch sa o nich (radsej) nepise.
standawrc (172)|9.11.2009 14:34
Děkuji za názor. V testu D tato jak koukám televize vyhrála mezi LCD 32 a 37 PALCŮ . Necháme se překvapit zdali někdo napíše kdo ji má jak to teda je a zdali se to zakládá napravdě, ale je to taky divný popis to máš pravdu.
vivid.sk (11472)|9.11.2009 14:52
Opat. Ja netvrdim ze to nieje nemoze byt (nieje) dobra TV. Ale na USB prehravanie multimedii to nieje. To je vsetko.

http://reviews.cnet.co.uk/televisions/0,39030219,49303154,00.htm

Aj tu je hodnotena vyborne. Ale ta review vravi o moznosti pouzivat USB v 1 vete. A o to predovsetkym ide zakladatelovi toho vlakna (ako som pochopil z otazky)
crazym (31)|9.11.2009 19:00
[quote=iceland;247675]Dovoluji si obrátit se na vás o radu. Potřebuji "přenosnou" TV, která bude používána v dětském pokoji a pracovně manželky. Původně jsem uvažoval o velikosti 26", ale vzhledem k omezené nabídce a minimálním cenovým rozdílům se nyní přikláním k 32". Nejdůležitějším kritériem je možnost přehrávání filmů přes USB. Druhým kritériem je přijatelná velikost, právě pro tu manipulaci. Měl jsem vyhlídnutý Philips 32PFL5604H, podle informací, které se mi podařilo z netu získat jsem ho již téměř objednal. Pro jistotu jsem si ho šel prohlídnout i naživo, ale prodavač mi řekl, že tento typ přehraje z USB jen fotky a hudbu a doporučoval mi nějaký Samsung. Samsung měl však o dost širší rámeček a taky mám obavy z leské úpravy obrazovky. Poradíte, který typ TV je z tohoto hlediska vhodný (tj ideálně přehraje vše co mu podstrčím :-)? Díky[/quote]

Zkusil jsi se podívat i u LG? Nabízejí přehrávání videa z USB sice až od vyšších modelů ale já osobně jsem zprovoznil matce přehrávání všeho (mp3, jpg, avi) i u nejzákladnějšího modelu řady LH (konkrétně LG37LH2000) a to i přes to že je vzadu a určeno pouze pro servisní účely. Bere mi to i 500GB externí disk WD bez problémů. Jdou i MKV a titulky bez problémů. A kupovat full hd tv ve velikosti 32 mi připadá zbytečné... :-)
iceland (4)|9.11.2009 20:15
Díky za vaše názory. Možná jen upřesnění, v plnohodnotné nahrazení externího přehrávače jsem ani nedoufal. Problematické a "omezené" titulky až tak nevadí, přece jen to má být druhá televize. Podívám se na vaše tipy. Musím rychle rozhodnout, manželka nemá "kulisu" :-)
iceland (4)|17.11.2009 09:22
Na základě Vašich tipů jsem se nakonec rozhodl pro LG32SL8000. Zatím maximální spokojenost. Díky. Přehrávání přes USB funguje přesně podle mých představ tj. přehrála se zatím všechna videa, která jsem zkoušel.
Obraz je ostřejší než jsem u běžného TV vysílání čekal, v přímém srovnání s CRT je samozřejmě znát rozdíl v tmavých částech obrazu daný technologií.
Snad jen jedna malá drobnost, nenašel jsem napájení antenního konektoru. Vzhledem k tomu, že používám pokojovou anténu to znamená jeden síťový kabel navíc.