Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosím poraďte 32" LCD pro analog

kedar1974 (14)|5.11.2009 19:07
Prosím vás všechny o radu. Chápu, že budete všichni tvrdit /a asi i oprávněně/, že sledovat analogovou kabelovku na LCD bude děs, ale může mi někdo z vlastní zkušenosti potvrdit, jaká 32" LCD se nejlépe vypořádá s analogovým /brzy snad bude alespoň DVB-T/ signálem z kabelovky? Má cenu v této velikosti obrazovky a druhem signálu vyhazovat peníze a koupit dražší LCD nebo mi stejný užitek přinese i model do cca 13000? Předpokládám též, že při tomto požadavku nemá asi cenu řešit fullHD či 100 Hz. Dost chvály v této cenové kategorii jsem slyšel na model Philips 32PFL5404, kde je ale údajně nějaký problém s volbou formátu obrazu. Děkuji všem za radu.
VOYEUR (61)|5.11.2009 20:03
...jaká 32" LCD se nejlépe vypořádá s analogovým signálem...?
žádná...proč chceš aby se s tou hrůzou nějaká tv vypořádala...napřed by jsi se měl s tím vypořádat ty.To znamená napřed kvalitní signál a potom bych řešil volbu kvalitní tv.Ovšem hledat kvalitu v kombinaci mizerný signál a tv za 13000 to je zbytečná ztráta času...
vivid.sk (11472)|6.11.2009 09:57
Analog nemusi byt zarucene nekvalitny. Pokial si blizko vysielaca, dosiahnes lepsiu kvalitu ako "digitalne" Digi-TV, alebo UPC direct. (osobne overene). A o kvalite zvuku ani nevravim (ten orezany hnus co ponuka DigiTV je na plac).

Samozrejme, to sa velakrat o analogu v kablovke a starych rozvodoch neda povedat. Co sa tyka konkretneho modelu, skus radej prehladat toto forum a najdi si favorita tebe blizkeho, ako cakat na "podobne" rady.
Prelude74 (25)|6.11.2009 15:13
mozno sa tu https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=21780 dozvies viac
a mozno aj nie...